Fryzury Fryzury sylwestrowe

Noworoczne kreacje

Noworoczne kreacje
2007/2008 Sylwester 2007/2008 to wyjątkowy czas, mimo tego, że nie jest przełomem takim jak rok 2000. Jednak patrząc na wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnim

2007/2008

Sylwester 2007/2008 to wyjątkowy czas, mimo tego, że nie jest przełomem takim jak rok 2000. Jednak patrząc na wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnim czasie, nawet te polityczne, trzeba stwierdzić, że jest to najbardziej swobodny sylwester nie od wielu lat, ale jako taki.

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażaliśmy sobie że granice mogą być otwarte czy że może ich nie być. Dlatego nowy rok 2007/2008 jest historyczny.

To nie pozostaje bez wpływu na nasze zachowanie a nawet na co, co na siebie wkładamy tego roku na bale i inne imprezy noworoczne.

Wielu z nas pojedzie na Słowację czy do Czech, gdzie będziemy balować ale i uprawiać zimowe sporty. Dlatego być może nie jeden z nas wystąpi tej nocy nie w sukni balowej, ale np. w stylowym narciarskim stroju, z kieliszkiem szampana na stoku. Zapaleni narciarze będą spędzać sylwestra w górach, na świeżym powietrzu, ale także w miejscach., gdzie są organizowane bale. A na taki bal warto już mieć przygotowany specjalny strój.

W czym może wystąpić dama, a w czym mężczyzna? W dużej mierze strój powinien być jak najbardziej dostosowany do rodzaju imprezy. Na luźne spotkanie sylwestrowe nie musimy wkładać kreacji w postaci sukni, ale możemy wystroić się według uznania. Czasami, nie wybierając się nawet na tradycyjny bal, mamy ochotę wyglądać tej nocy wyjątkowo. Dlatego, warto ubrać się tak, jak chcemy. Może być to sukienka sylwestrowa w stylu retro, a może być też nowoczesna suknia, jednak błyszcząca i wyraźna. Noc sylwestrowa jest magiczną nocą, dlatego warto wtedy błyszczeć, to samo dotyczy fryzury i makijażu. Tej nocy każda ilość brokatu jest dozwolona. Makijaż także może być bardzo wyraźny, niezależnie od tego, czy imprezujemy na balu, na prywatce czy na rzymskim lub warszawskim rynku.

A to już wiesz?  Noworoczna biżuteria

Wielu Polaków wybierze w tym roku imprezy otwarte nie tylko w Polskich miastach, ale i za granicą. Jak ubrać się na imprezę na świeżym powietrzu? Na pewno nie warto ubierać się w lekką suknię, zwłaszcza, jeśli nowy rok spędzamy w naszym klimacie. Zupełnie inaczej możemy ubrać się przebywając w nowy rok w kraju, w którym mamy 20 stopni C w nocy. Wtedy możemy puścić wodze fantazji i włożyć kreacje lekkie, błyszczące, pełne wyrazu, z dodatkiem kolorowych lub klasycznych elementów. Będą c na imprezie otwartej na rynku jednego z miast nie warto obwieszać się biżuterią ? łatwo ją stracić. Bardziej praktyczne są innego rodzaju ozdoby, błyskotki, mało kosztowne, a stylowe, np., takie jak kolorowe pióra czy brokat. Pamiętajmy też, że szampan w sylwestrową noc leje się strumieniami, więc nie warto wkładać na siebie kosztownego kożuszka, zwłaszcza, jeśli ten czas spędzamy na rynku, gdzie pod tym względem jest najbardziej niebezpiecznie. Warto więc włożyć na siebie coś, co można łatwo wyprać.

A co z tym prawdziwym balem, gdzie obowiązują stroje wieczorowe, gdzie będą panowie w smokingach i gdzie będzie wybierana królowa balu? Na taki bal trzeba się dobrze przygotować: fryzura, makijaż, suknie, buty plus dodatki. To można zabłysnąć już najprawdziwszą biżuterią, nawet diamentem czy inną błyskotką. Bardzo modne są również perły, czarne i białe. Jednak w sylwestrową noc najlepiej wyglądają te najbardziej błyszczące elementy, rzucające refleksy na wszystkie strony świata.

Niektóre bale są zwoływane pod hasłem: przebieramy się. Na taki bal warto przyjść w stroju, który ujdzie właśnie za taki, jaki ?obowiązuje? na danym balu. Jeżeli na zabawie mają się pojawić panowie i panie z lat 20-tych, przebieramy się w stylowe sukienki z tamtych lat, buty na wysokich obcasach, mocny makijaż z bardzo podkreślonymi oczami i rzęsami czarnymi jak smoła i obfitymi jak pióropusze. Jeśli na imprezie mają się pojawić baronowie i baronowe rodem z Francji z czasów Napoleona I-go, to występujemy w strojach godnych tego tytułu i z duchem owego czasu.

A to już wiesz?  Fryzury do pokazu projektanta stylizuje TONI&GUY

Życzę każdemu i każdej z Was, aby zabawa sylwestrowa była pełna, aby każdy bawił się tak, jak chciałby się na niej bawić. Mam także szczególne życzenia dla Pań, dotyczące strojów sylwestrowych: oby każda dama mogła wystąpić w takiej kreacji o jakiej marzy w jakiej czuje się jak prawdziwa królowa. Miłej zabawy!

? kreacje ? noworoczne ? sylwestrowe

28.12.2007. 18:00

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy