Fryzury świąteczne Fryzury sylwestrowe

Noworoczna biżuteria

Błyskotki i błyszczące suknie, makijaż który jest jak księżycowa poświata i brokat we włosach. Oto jak będzie prezentować się na balu w tym roku panna

Błyskotki i błyszczące suknie, makijaż który jest jak księżycowa poświata i brokat we włosach. Oto jak będzie prezentować się na balu w tym roku panna lub pani xx. Jednak to co najważniejsze i co ma największy wpływ na całość stroju ? to biżuteria. Jak ma ona być? Tania, droga, prawdziwa czy sztuczna? Każda ma swój urok, jednak kupując jakiekolwiek błyskotki, sztuczne czy prawdziwe, trzeba pamiętać o jednym: powinny być na tyle trwałe i mocne, aby nie rozerwały się przy byle potknięciu.

Oczywiście, delikatna noworoczna biżuteria to klasyka, jednak nie powinna być ona byle jak wykonana, co najczęściej powoduje trudności w zakładaniu jej, np. w zapinaniu i odpinaniu. Powinna być tak zrobiona, i na tyle trwała, aby nie można było jej zgubić tylko dlatego, że zapięcie ni wytrzymało.

Noworoczna biżuteria powinna komponować się z całością stroju i stanowić jego wykończenie. Pamiętajmy o tym, że dobrze dobrana biżuteria bardzo może poprawić całościowy wizerunek. Nawet, jeśli strój nie jest idealny, biżuteria może to zmienić. Ponadto, jest jedna ważna zasada, która dotyczy biżuterii i tego, jak ona prezentuje się wraz z suknią czy kompletem lub nawet eleganckim ubraniem składającym się ze spodni i żakietu. Ta zasada to: wyostrzony obraz.

Co to oznacza? Jeśli jakiś strój jest nawet najpiękniejszy, to i tam może czegoś w nim brakować. Tym czymś jest właśnie biżuteria. Ona sprawia, że Twoja suknia i cały strój nabiera barw, staje się ostrzejsza, wyraźniejsza. Biżuteria pełni często rolę tego, co sublimuje całość image i nadaje efekt. Dlatego, nie bójmy się używania biżuterii, ale tym bardziej jej używajmy. Często zdarza się tak, że biżuterię mamy po to, aby schować ją gdzieś głęboko i nie używać jej, albo zakładamy ja tylko na SPECJALNE okazje, np. raz na 5 lat. Tymczasem, miło jest włożyć ładne kolczyki, piękny łańcuszek czy bransoletę wysadzaną kamieniami lub nawet delikatne , srebrne obręcze, które tak dobrze będą komponowały się np. z czarną sylwestrową suknią lub z kremową kreacją składającą się z żakietu u prostej spódnicy.

? Noworoczna biżuteria

01.01.2008. 22:23

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy