LIFESTYLE Moda

Najlepsze stylizacje 2015 roku! Gala „Przyłapani na modzie 2015”

Najlepsze stylizacje 2015 roku! Gala „Przyłapani na modzie 2015”
„Mają nie tylko niezwykły styl, ale również osobowość” – tak o laureatach Gali „Przyłapani na modzie 2015” mówi jedna z jurorek, Dorota Wróblewska. W ubiegły piątek, podczas jedynego takiego wydarzenia street fashion w Polsce zostały wyłonione najciekawsze stylizacje

Data publikacji: 2016-02-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najlepsze stylizacje 2015 roku! Gala „Przyłapani na modzie 2015”
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

„Mają nie tylko niezwykły styl, ale również osobowość” – tak o laureatach Gali „Przyłapani na modzie 2015” mówi jedna z jurorek, Dorota Wróblewska. W ubiegły piątek, podczas jedynego takiego wydarzenia street fashion w Polsce zostały wyłonione najciekawsze stylizacje roku.

Najlepsze stylizacje 2015 roku! Gala „Przyłapani na modzie 2015” Moda, LIFESTYLE - „Mają nie tylko niezwykły styl, ale również osobowość” – tak o laureatach Gali „Przyłapani na modzie 2015” mówi jedna z jurorek, Dorota Wróblewska. W ubiegły piątek, podczas jedynego takiego wydarzenia street fashion w Polsce zostały wyłonione najciekawsze stylizacje roku.

„Mają nie tylko niezwykły styl, ale również osobowość” – tak o laureatach Gali „Przyłapani na modzie 2015” mówi jedna z jurorek, Dorota Wróblewska. W ubiegły piątek, podczas jedynego takiego wydarzenia street fashion w Polsce zostały wyłonione najciekawsze stylizacje minionego roku. Ponadto w trakcie wydarzenia odbył się finał konkursu promującego dojrzały styl – „Stylowe Zakupy z Dorotą Wróblewską”. Gośćmi specjalnymi wydarzenia były m.in. Dorota Wróblewska i Gosia Boy. Galę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna.

Gala „Przyłapani na modzie” to coroczne wydarzenie podsumowujące akcję street fashion organizowaną od 2011 r. przez Galerię Krakowską. W jej trakcie osoby, których stylizacje zostały wyróżnione przez fotografów, projektantów, stylistów, blogerów, dziennikarzy modowych zaproszonych do akcji a także naszych czytelników, miały szansę na zdobycie tytułu najciekawiej ubranej osoby roku. 

Podczas piątkowej gali finałowej organizatorzy przybliżyli historię ostatniego roku „Przyłapani na modzie”. Dzięki 2-minutowej filmowej pigułce można było poznać kulisy powstawania akcji. Gościem specjalnym była Gosia Boy – redaktor naczelna portali modowych i lifestylowych, dwukrotna laureatka plebiscytu „Modne Kreacje” – za „Portal Modowy Roku” i „Blog Roku”, która opowiedziała o ulicznym dress codzie Polaków. Kolejnym prelegentem była Dorota Wróblewska – producentka pokazów, laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET, a także autorka książek o modzie „Torebki Vintage”, „Fashion People Poland” i „Fashion People Colours”, która przedstawiła trend na dojrzały styl w modzie.

A to już wiesz?  ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?!

Na scenie pojawiła się także stylistka, dziennikarka i specjalistka do spraw wizerunku –Monika Gąsiorek-Mosiołek, która zaprezentowała kilka zaskakujących faktów na temat psychologii mody.

Głównym punktem gali był finał akcji „Przyłapani na modzie 2015”. Na scenie w nowych stylizacjach zaprezentowali się uczestnicy wyróżnieni przez organizatorów, gości specjalnych, a także czytelników serwisu www.przylapaninamodzie.pl. Stylizacje przyłapanych dorównywały poziomem i kreatywnością ulicom Nowego Yorku, Londynu, czy Paryża. Jury, w składzie Jarosław Szymczak – dyrektor Galerii Krakowskiej, Dorota Wróblewska, Gosia Boy, GOShA Kusper – stylistka Galerii Krakowskiej oraz Jerzy Gaweł – dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych  miało niemały orzech do zgryzienia. W tym roku członkowie jury postanowili docenić casualową klasykę, na którą postawili laureaci. Tym samym tytuł najlepiej ubranej kobiety 2015 otrzymała Klaudia Guzik, a tytuł najlepiej ubranego mężczyzny 2015  powędrował do Jefima Mutowina. Nagrodą główną dla laureatów był m.in. bon o wartości 2000 zł, statuetka „Przyłapani na modzie 2015" oraz specjalna sesja zdjęciowa, która zostanie zrealizowana w przestrzeniach Galerii i opublikowana na łamach Lounge Magazynu.

Dodatkowe nagrody w postaci bonu o wartości 1000 zł otrzymały osoby, które zdobyły największą ilość głosów na Facebookowym profilu Galerii Krakowskiej. Serca głosujących podbiły stylizacje Justyny Korzeniowskiej i Rafała Deca. Dodatkowo każdy z finalistów otrzymał książkę Josha Simsa „100 idei, które zmieniły modę uliczną”.

Tegoroczna Gala, to także finał pierwszego w Polsce konkursu promującego dojrzałe piękno. Spośród  ponad 1000 zgłoszonych stylizacji, w czasie uroczystego podsumowania konkursu na wybiegu zaprezentowało się 17 laureatów, którzy na finał przybyli z różnych zakątków świata m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec. W gusta jurorów trafiła casualowa stylizacja Małgorzaty Trębacz-Piotrowskiej, która zdobyła główną nagrodę – zakupy z Dorotą Wróblewską o wartości 2000 zł. Natomiast fani Galerii Krakowskiej postanowili docenić stylizację  Evy Pietruk, która zdobyła nagrodę publiczności – bon o wartości 500 zł. Dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowano upominki w postaci książki Garance Dore „Love x Style x Life”.

A to już wiesz?  Z myślą o kobietach – technologia Merrell QForm

Piątkową galę finałową „Przyłapani na modzie 2015”  poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna – dziennikarka i prezenterka telewizyjna Polsat, prowadząca programy "Must be the Music" i "Taniec z gwiazdami".

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najlepsze stylizacje 2015 roku! Gala „Przyłapani na modzie 2015” Moda, LIFESTYLE - „Mają nie tylko niezwykły styl, ale również osobowość” – tak o laureatach Gali „Przyłapani na modzie 2015” mówi jedna z jurorek, Dorota Wróblewska. W ubiegły piątek, podczas jedynego takiego wydarzenia street fashion w Polsce zostały wyłonione najciekawsze stylizacje roku.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy