zakiet.pl

Lecimy na Studniówkę!

Lecimy na Studniówkę!
Informacja prasowa Łódź, 8 stycznia 2020 Lecimy na Studniówkę! Studniówka to noc, na którą czeka się chyba całe liceum. To pierwszy w życiu prawdziwy bal

Informacja prasowa
Łódź, 8 stycznia 2020

Lecimy na Studniówkę!

Studniówka to noc, na którą czeka się chyba całe liceum. To pierwszy w życiu prawdziwy bal i prawdopodobnie pierwsza okazja by być tak eleganckim i stanąć na czerwonym dywanie. To także symboliczne rozpoczęcie dorosłego życia. Trzeba wejść w nie stylowo i zadać szyku! Dlatego marka DASTAN prezentuje stylizacje, dzięki którym młodzi mężczyźni przetańczą całą noc, a Studniówka pozostanie niezapomniana.

W odpowiedzi na najróżniejsze oczekiwania młodych mężczyzn, a także typy ich urody czy sylwetki, w studniówkowej ofercie marki znaleźć można szeroki wybór modnych garniturów w różnych fasonach i kolorach, które stanowią klasykę elegancji. Jako kolor idealny DASTAN proponuje granat w szerokiej gamie odcieni. To paleta, która jest zarówno szykowna, jak i nowoczesna. Nie spowoduje, że chłopak wkraczający w dorosłość będzie wyglądał zbyt poważnie, ale też nie ma mowy o nudzie czy szkolnym mundurku. Poza granatem w ofercie marki nie mogło zabraknąć ponadczasowej czerni, ale także wyboru dla odważnych w postaci fioletu. Garnitur w fioletowo granatową kratę to idealny wybór dla indywidualisty, który chce tej nocy wyglądać inaczej niż wszyscy. Jeśli młody mężczyzna chce wyglądać niczym James Bond, w stałej ofercie marki znajdują się także smokingi – czarne i granatowe.

Tworząc mini kampanię, marka zdecydowała się zaprosić do współpracy modela, który w styczniu będzie miał własną Studniówkę. Twórcom zależało na wiarygodności, ale też opinii chłopaka, który przygotowuje się do tej wyjątkowej nocy. Zaproponowano mu więc stylizacje, w których mógł zobaczyć różne wersje siebie, a także przemycić coś, z czym się nie rozstaje będąc sportowcem – sportowe buty.
Bo przecież chyba każdy chce być tego wieczoru najlepszą wersją siebie, ale też czuć się świetnie i podbić parkiet! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka oferuje niepowtarzalne studniówkowe rabaty i pakiety, a także profesjonalne doradztwo w wyborze idealnej stylizacji na tę wyjątkową noc oraz jej dopasowania, aby młody mężczyzna wyglądał naprawdę perfekcyjnie.
Zatem lecimy na Studniówkę!

A to już wiesz?  Egzotyczne wakacje z GATTĄ

Więcej informacji na stronie www.dastan.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy