Działania PR-owe

Kasia Sokołowska, najpopularniejsza polska reżyserka pokazów mody ambasadorką

Kasia Sokołowska, najpopularniejsza polska reżyserka pokazów mody ambasadorką
Kasia została w tym roku ambasadorką produktu Samsung

Samsung AirDresser x Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska, najpopularniejsza polska reżyserka pokazów mody, znana z doskonałego stylu i zamiłowania do pięknych kreacji, została ambasadorką Samsung AirDresser.

W ramach współpracy powstał 30-sekundowy spot pokazujący dzień z życia ambasadorki. Kasię zobaczyć możemy w różnych stylizacjach, w zależności od pory dnia i okazji – m.in. w wełnianym płaszczu, skórzanej spódnicy, garniturze i satynowej sukience. Wszystkie te elementy garderoby łączy jedno – można je bezpiecznie odświeżać w szafie parowej Samsung AirDresser.

Celem kampanii z Kasią Sokołowską jest podkreślenie zalet minimalistycznej szafy składającej się z wysokiej jakości ubrań, a także zwrócenie uwagi na kwestię odpowiedniej ich pielęgnacji, aby służyły nam jak najdłużej. Jest także sposobem na dotarcie do nowej grupy odbiorców oraz budowanie świadomości konsumentów na temat Samsung AirDresser, który stanowi rewolucję w dbaniu o garderobę.

Zakres współpracy obejmuje kanały w mediach społecznościowych Kasi Sokołowskiej i Samsung, kampanię w digitalu, działania PR-owe, a także komunikację in-store.

Za współpracę, produkcję sesji zdjęciowej i działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLR&Y, a za działania PR agencja d*fusion communication. Kampania wystartowała na początku br.

Wideo promujące kampanię można obejrzeć tutaj: