LIFESTYLE Moda

Gdzie czekają najlepsze okazje w Czarny Piątek?

Gdzie czekają najlepsze okazje w Czarny Piątek?
Wkrótce nadejdzie tzw. Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo, które dotarło także do Polski. Polskie sieci odzieżowe organizują 27 listopada wyprzedaż swoich kolekcji w promocyjnych

Data publikacji: 2015-11-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gdzie czekają najlepsze okazje w Czarny Piątek?
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Wkrótce nadejdzie tzw. Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo, które dotarło także do Polski. Polskie sieci odzieżowe organizują 27 listopada wyprzedaż swoich kolekcji w promocyjnych cenach.

Gdzie czekają najlepsze okazje w Czarny Piątek? Moda, LIFESTYLE - Wkrótce nadejdzie tzw. Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo, które dotarło także do Polski. Polskie sieci odzieżowe organizują 27 listopada wyprzedaż swoich kolekcji w promocyjnych cenach.

Wkrótce nadejdzie tzw. Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo, które dotarło także do Polski. Polskie sieci odzieżowe organizują 27 listopada wyprzedaż swoich kolekcji w promocyjnych cenach. Aplikacje agregujące promocje umożliwią osobom zainteresowanym zakupami uzyskać niezbędne informacje.

Amerykańskie święto zakupów cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Obchodzone tuż po Święcie Dziękczynienia przyciąga tłumy klientów, a zwłaszcza klientek, pragnących sprawić sobie lub najbliższym prezent znanej marki w niskiej cenie. Popularne sieci handlowe oraz mniejsze sklepy kuszą tego dnia wyjątkowo dużymi rabatami i ciekawą ofertą produktową.

Czarny Piątek stał się również popularny w Polsce, głównie za sprawą sklepów internetowych, oferujących liczne okazje i promocje. Według danych Google AdWords, w październiku bieżącego roku liczba zapytań dla frazy Czarny Piątek/Black Friday w Polsce wyniosła już 60,5 tys. W naszym kraju sieci handlowe najczęściej przedłużają promocje na cały weekend, w przeciwieństwie do USA, gdzie promocja trwa tylko jeden dzień.

W ubiegłym roku Black Friday cieszył się ogromnym zainteresowaniem klientów w Polsce. Według danych Blix wśród sieci odzieżowych, które organizowały wyprzedaż były m.in. Mango (30% na wszystko online i stacjonarne), Bershka (20% na całą kolekcję online), Diverse (20% na wszystko online i stacjonarne), Stradivarius (20% na całą kolekcję), Wojas (20% online), Mohito (30% na kolekcję online i stacjonarne na wszystko). Należy się spodziewać, że te sieci również w tym roku zaproponują ciekawą promocję.

– Dla klientów Black Friday to szansa na zaoszczędzenie pieniędzy i zdobycie towarów, na które wcześniej nie mogli sobie pozwolić. Jednak zanim wybierzemy się w te dni na zakupy, warto je najpierw zaplanować, aby nie stracić cennego czasu. Aplikacja mobilna umożliwi szybki dostęp do informacji o oferowanych promocjach. Jednocześnie dowiemy się, które sklepy możemy odwiedzić, by skorzystać z obniżek, mówi Katarzyna Jaszkiewicz, kierownik marketingu aplikacji Blix.

A to już wiesz?  Wiosna to idealny moment, aby uzupełnić swoją garderobę

Te osoby, które czekają na polską wersję Black Friday i weekend pełen zakupów już teraz mogą skorzystać z aplikacji mobilnych i sprawdzić, jakie promocje oferują sklepy, w jakich cenach i gdzie warto się wybrać. To sprawi, że polowanie na okazje okaże się wyjątkowo udane.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gdzie czekają najlepsze okazje w Czarny Piątek? Moda, LIFESTYLE - Wkrótce nadejdzie tzw. Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo, które dotarło także do Polski. Polskie sieci odzieżowe organizują 27 listopada wyprzedaż swoich kolekcji w promocyjnych cenach.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy