LIFESTYLE Moda

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR
Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do

Data publikacji: 2016-10-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do Polski.

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR Moda, LIFESTYLE - Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do Polski.

Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Coraz częściej wybieramy nie tylko minimalistyczne dodatki do wnętrz, ale także proste, stylowe i funkcjonalne ubrania. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do Polski.          

ICEWAR to jedna z najpopularniejszych w Islandii marek. W jej ofercie znajduje się outdoorowa odzież damska i męska – softshelle, kurtki, bielizna termoaktywna oraz swetry z islandzkiej wełny, akcesoria, a także stylowe koce w skandynawskim stylu. Tajemnica produktów ICEWEAR tkwi w minimalizmie, prostocie i chłodnych, naturalnych barwach, które wpisują się w nadchodzący, jesienno-zimowy sezon oraz skandynawski trend, który opanował Polskę.

ICEWEAR łączy tradycyjne skandynawskie wzornictwo, zaawansowane technicznie tkaniny oraz islandzką wełnę, o której wie absolutnie wszystko. To perfekcyjne włókno – oddychające, lekkie, odporne na wodę i oczywiście naturalne – w rękach designerów ICEWEAR przeradza się w coś unikalnego i gustownego.    

Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel ceni sobie modę, wygodę oraz jakość noszonych ubrań. Z racji fascynacji skandynawskim stylem zdecydował się na udział w kampanii Blue Iceberg, wyłącznego dystrybutora odzieży ICEWEAR w Polsce. Współpraca między Kamilem Pawelskim a Blue Iceberg zaowocowała sesją zdjęciową w Islandii. Zdjęcia z wykorzystaniem odzieży ICEWEAR w surowym, islandzkim klimacie podkreślają zdecydowaną, męską urodę Ekskluzywnego Menela oraz eksponują ponadczasowe, skandynawskie trendy.               

– Odzież ICEWEAR, którą miałem okazję przetestować podczas sesji w charakterystycznych dla Islandii warunkach, jest wiatroszczelna, wodoodporna i oddychająca. Chroniła nas przed nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi i jednocześnie pozwoliła cieszyć się urokami tej surowej wyspy. Poza tym minimalizm i skandynawski sznyt idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. – opowiada Kamil Pawelski.             

A to już wiesz?  Steve Madden już tej wiosny w Polsce!

Swetry i dodatki z perfekcyjnego włókna jakim jest islandzka wełna, sprawdzą się w podróży, podczas aktywności na świeżym powietrzu, ale także w miejskim stylu.

 – Ubrania ICEWEAR są przeznaczone dla ludzi ceniących funkcjonalność, styl i niepowtarzalny wygląd. Taki właśnie jest Ekskluzywny Menel, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas sesji na Islandii. Cieszymy się, że to właśnie on został promotorem islandzkiego stylu w Polsce. – dodaje Anna Wołkanowska, właścicielka firmy Blue Iceberg, dystrybuującej produkty ICEWEAR.  
 

Odzież ICEWEAR dostępna jest na stronie Blue Iceberg – www.blueiceberg.pl               
 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR Moda, LIFESTYLE - Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do Polski.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy