LIFESTYLE Moda

Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu

Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu
Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego

Data publikacji: 2014-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego stroju.

Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu Moda, LIFESTYLE - Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego stroju.

Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego stroju. W tym roku o nienaganny ubiór maturzystów z województwa podlaskiego postanowiła zadbać firma Prestige Męski. Organizowany przez nią konkurs, w którym wygrać można zestaw koszul dla całej klasy, ma na celu wsparcie Fundacji „Pomóż Im”.

Charytatywny konkurs, zatytułowany „Koszule dla maturzystów”, polegać będzie na wspólnym, klasowym zbieraniu plastikowych nakrętek od butelek. Propozycja skierowana jest do uczniów klas maturalnych z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Moniek, Olecka, Siemiatycz i Sokółki.

– W finale akcji, wszystkie zebrane przez nas nakrętki przekazane zostaną białostockiej Fundacji „Pomóż Im”. Dochód z ich sprzedaży pozwoli na zakup aparatu ultrasonograficznego, niezbędnego do prawidłowej opieki nad podopiecznymi domowego hospicjum dla dzieci – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski, właściciel sklepów Prestige Męski i odzieżowej marki Victorio.

By dodatkowo zmobilizować uczniów do włączenia się w akcję, dla najaktywniejszych firma postanowiła ufundować wyjątkową nagrodę:

– Klasa, która wspólnie uzbiera najwięcej nakrętek i w ustalonym wcześniej terminie przekaże je do wybranego sklepu naszej sieci, otrzyma zestaw koszul męskich dla wszystkich maturzystów lub ich studniówkowych partnerów – dodaje Krzysztof Kosmowski.

Konkurs rusza 1 grudnia i potrwa przez dwa tygodnie. Do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu zaproszono łącznie już ponad 50 szkół średnich z województwa podlaskiego. Lista ta nie jest jednak zamknięta i cały czas napływają kolejne zgłoszenia.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu Moda, LIFESTYLE - Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego stroju.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Dekoltowy zawrót głowy… jak wybrać fason właściwy dla nas?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy