Buty Obuwie

Buty z charakterem wg Mai Sablewskiej

Buty z charakterem wg Mai Sablewskiej
Buty z charakterem wg Mai Sablewskiej Kolejny sezon współpracy Mai Sablewskiej z polską marką obuwniczą Carinii zaowocował przebogatą ofertą modeli na wiosnę-lato 2015. Ambasadorka i

Buty z charakterem wg Mai Sablewskiej

Kolejny sezon współpracy Mai Sablewskiej z polską marką obuwniczą Carinii zaowocował przebogatą ofertą modeli na wiosnę-lato 2015.
Ambasadorka i doradca wizerunkowy, w aktywnej współpracy z projektantami Carinii, stworzyła kolekcję, z której kobieta w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. W jednym z wywiadów na temat aktualnej kolekcji, Maja stwierdziła, że jej ambicją jest, aby sygnowane jej nazwiskiem buty nosiły osoby młode, ale też ich mamy i babcie. Oglądając kolekcję, nie ma wątpliwości, że udało jej się osiągnąć zamierzony cel.

Oferta obejmuje baleriny, trampki, snikersy, sandały płaskie, sandały na obcasie, finezyjne botki z odkrytymi palcami, sztyblety. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o detale, kompozycję skór i deseni, w najmodniejszych kolorach, obowiązujących w modzie obuwniczej. Wiele modeli ma ozdoby w kolorze najmodniejszego w tym sezonie złota i srebra, w postaci łańcuszków, dżetów, okuć i obcasów, stąd potocznie nazywana jest ?Złotą kolekcją?.

Carinii

1

2

3

4

5

6

Carinii

Carinii

Carinii

Carinii

Carinii

Oficjalnie buty Carinii są promowane pod hasłem ? Buty z charakterem?, co jest zgodne z ze stylem ambasadorki i doradcy wizerunkowego. Maja Sablewska poleca:

www.carinii.com.pl
www.facebook.carinii.com.pl

A to już wiesz?  Zimowe Relaksy dostępne w wersji sneakers

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy