LIFESTYLE Moda

Zimowe wyprzedaże w Galerii Grafitt

Zimowe wyprzedaże w Galerii Grafitt
Witryny sklepów w Galerii Grafitt z początkiem stycznia ozdobiły duże i rzucające się w oczy napisy „sale” oraz „wyprzedaż”. Okazyjne ceny kuszą, zwłaszcza gdy promocje sięgają nawet

Data publikacji: 2020-01-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zimowe wyprzedaże w Galerii Grafitt
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Witryny sklepów w Galerii Grafitt z początkiem stycznia ozdobiły duże i rzucające się w oczy napisy „sale” oraz „wyprzedaż”. Okazyjne ceny kuszą, zwłaszcza gdy promocje sięgają nawet 70%.

Zimowe wyprzedaże w Galerii Grafitt Moda, LIFESTYLE - Witryny sklepów w Galerii Grafitt z początkiem stycznia ozdobiły duże i rzucające się w oczy napisy „sale” oraz „wyprzedaż”. Okazyjne ceny kuszą, zwłaszcza gdy promocje sięgają nawet 70%.

Zimowe wyprzedaże to naprawdę gorący okres w zielonogórskiej galerii. Salony oferują swoim klientkom bardzo atrakcyjne obniżki cen, dzięki którym modne i dobrej jakości ubrania czy dodatki mogą zakupić o wiele taniej. A jakie obniżki dokładnie oferują sklepy w Galerii Grafitt?

Największymi promocjami kusi Patryzia Artyon, gdzie ponadczasową stylizację można stworzyć z 70% rabatem. W Hexeline wybrane modele z kolekcji Jesień/Zima 19/20 można obecnie zakupić 60 procent taniej.Fanki wyrazistych wzorów, powinny koniecznie zajrzeć do Deni Cler Milano, gdzie wybrane modele z kolekcji Jesień/Zima 19/20 zostały obniżone do 50 procent. Akcje promocyjne rozpoczął także Cipo&Baxx, kutki ziomowe można zakupić z 25 obniżką, bluzy z 20%, a spodnie i t-shirt z 10%. Natomiast klientki Kamonii zakupią biustonosze, stroje kąpielowe, piżamki czy koszule nocne z 50 procentowym upustem. Przedstawiciele Galerii Grafitt zachęcają, by odwiedzić również salon Novotime, gdzie do zegarków typu Diver, klienci w prezencie otrzymują książkę "Czas na głębokości – historia zegarków do nurkowania" autorstwa Mateusz Piechnik.

Styczeń jest i będzie wyjątkowo gorący również z powodu studniówek, na które przygotowali się także pozostali najemcy Galerii Grafitt oferując produkty dla Panów w nowych niższych cenach. Artur Moda Męska oferuje 20 procentowy upust na garnitur, koszulę, muchę bądź krawat, pasek, buty oraz inne dodatki. Warto zaznaczyć, że bal przedmaturalny to często pierwsze i jednocześnie tak eleganckie wydarzenie w życiu maturzysty. Garnitur powinien być uroczysty i dostosowany do okoliczności, ale jednocześnie w przystępnej cenie, dlatego warto także odwiedzić salon Men, gdzie w cenie 399 zł, można otrzymać garnitur, uszyty z tkaniny 90% wełny.

A to już wiesz?  NAJNOWSZE TRENDY NA JESIEŃ 2019 – AKCESORIA Z PIÓRAMI PROSTO Z WŁOCH

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zimowe wyprzedaże w Galerii Grafitt Moda, LIFESTYLE - Witryny sklepów w Galerii Grafitt z początkiem stycznia ozdobiły duże i rzucające się w oczy napisy „sale” oraz „wyprzedaż”. Okazyjne ceny kuszą, zwłaszcza gdy promocje sięgają nawet 70%.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy