Prezenty

Wybierz prezenty, które ucieszą, zachwycą i na długo zostaną w pamięci

Wybierz prezenty, które ucieszą, zachwycą i na długo zostaną w pamięci
Materiały prasowe, 5 grudnia 2016 r. Nie tylko pod choinkę! Wybierz prezenty, które ucieszą, zachwycą i na długo zostaną w pamięci Grudzień przynosi liczne okazje

Materiały prasowe, 5 grudnia 2016 r.

Nie tylko pod choinkę!
Wybierz prezenty, które ucieszą, zachwycą i na długo zostaną w pamięci

Grudzień przynosi liczne okazje do wyrażania uczuć i obdarowywania bliskich. Uzbrojeni w duże pokłady cierpliwości wyruszamy na poszukiwania wyjątkowych upominków – dla krewnych, przyjaciół, szefów, współpracowników. Lista często jest długa, a pomysły szybko się kończą. OCHNIK podpowiada, jak znaleźć prezent idealny, który nie tylko ucieszy i zachwyci, ale też na długo zostanie w pamięci.

Dla Niej – modnie i efektownie
Nic tak nie poprawia humoru kobiecie, jak nowa rzecz w szafie. Wystarczy efektowny drobiazg, aby w Jej oczach pojawił się prawdziwy blask. Jeśli nie znamy właściwego rozmiaru odzieży, bezpieczniej będzie zdecydować się na zawsze mile widziane stylowe dodatki i akcesoria. Twarzowy szal, finezyjna czapka
z futrzanym pomponem czy oryginalne skórzane rękawiczki nie tylko zachwycą każdą panią, ale też sprawią, że w mroźne dni o swoim darczyńcy pomyśli ona szczególnie ciepło. Dużo radości sprawi Jej także modna torebka lub kosmetyczka
o ciekawym designie.

Dla Niego – praktycznie i stylowo
W roli upominków dla panów niezmiennie świetnie odnajdują się koszule i swetry, dla których w męskiej garderobie zawsze znajdzie się miejsce. Spośród wielu jesiennych wzorów i kolorów na pewno uda nam się wybrać ten, który idealnie pasuje do stylu i charakteru obdarowywanej osoby. W tym sezonie modne pozostają eleganckie granaty i stonowane szarości. Jeśli zaś wybierzemy sweter w kolorze ciepłej Mikołajowej czerwieni, nasz prezent może się okazać hitem świątecznych stylizacji!

Prezent uniwersalny – liczy się gest
Elegancka teczka czy skórzany portfel to bardzo dobra propozycja na upominek dla szefa, współpracowników czy kontrahentów. Skórzaną galanterią z powodzeniem możecie podarować również członków dalszej rodziny. Taki prezent bez wątpienia zostanie doceniony. Tym zaś, którzy w świąteczny czas tradycyjnie lubią obdarowywać bliskich skarpetami, radzimy wybrać te bardziej oryginalne, w zabawne kolorowe wzory.

A to już wiesz?  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami zobacz delikatną biżuterię na święta

Niezależnie od tego, dla kogo szukacie prezentu, w salonie OCHNIK znajdziecie wiele inspirujących propozycji. Zapraszamy!

***
OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 88 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy