LIFESTYLE Moda

Wiosna w salonach La Mariee!

Wiosna w salonach La Mariee!
Choć kalendarzową wiosną możemy już „cieszyć się” od kilku tygodni, ale ta „prawdziwa” budzi się w tym roku wyjątkowo

Data publikacji: 2015-05-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiosna w salonach La Mariee!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Choć kalendarzową wiosną możemy już „cieszyć się” od kilku tygodni, ale ta „prawdziwa” budzi się w tym roku wyjątkowo nieśmiało.

Wiosna w salonach La Mariee! Moda, LIFESTYLE - Choć kalendarzową wiosną możemy już „cieszyć się” od kilku tygodni, ale ta „prawdziwa” budzi się w tym roku wyjątkowo nieśmiało.

Choć kalendarzową wiosną możemy już „cieszyć się” od kilku tygodni, ale ta „prawdziwa” budzi się w tym roku wyjątkowo nieśmiało. W przeciwieństwie do handlu, w którym wiosenne ożywienie trwa już w najlepsze. Sieć salonów ślubnych La Mariee ogłosiła właśnie „Wiosenne przebudzenie vol. 3!”, w trakcie którego rabaty na zakup sukni ślubnych sięgają 50 procent a upusty na sprzedaż nowych produktów wynoszą nawet 70 procent.    
 
– Już po raz kolejny chcemy wyjść naprzeciw wszystkim klientkom, które poszukują pozytywnych zmian związanych z tą najpiękniejszą porą roku i tchnąć w nie jeszcze więcej pozytywnej energii i słońca, oferując nasze suknie  w mocno zmienionych cenach – wyjaśnia Patrycja Sobolewska, manager salonów.     

To już trzecia odsłona „Wiosennego przebudzenia” – dorocznej akcji promocyjnej organizowanej przez sieć La Mariee. Podczas akcji wyprzedażowej salony oferują możliwość wypożyczenia sukni ślubnych w cenach o połowę niższych oraz szansę na zakup z nawet 70-procentowym rabatem wymarzonej ślubnej kreacji z najnowszej kolekcji 2015 oraz tzw. „bestsellerów” – czyli najpopularniejszych modeli z lat ubiegłych.

Oferta jest dostępna w salonach La Mariee w Białymstoku, Warszawie i Ełku.     

Właścicielem salonów ślubnych La Mariee jest wyłączny dystrybutor marek Mon Cheri i Moonlight w Polsce, białostocka firma Poland Land. Sieć stanowią cztery salony: dwa w Białymstoku, Ełku,  i Warszawie. Co ciekawe, stołeczny salon La Mariee to największe tego typu miejsce w Warszawie. Na klientki czekają w nich kreacje ślubne i wieczorowe kolekcji: Mon Cheri, Sophia Tolli, Tony Bowls, Moonlight.    

Suknie amerykańskiej marki Mon Cheri należą do produktów premium w swojej kategorii. Cechuje je oryginalność, perfekcyjne  wykonanie i pieczołowita dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Marka  gwarantuje również niepowtarzalność i wyjątkowy styl kreacji, za przygotowaniem których stoi czołówka światowych projektantów i trendsetterów.  

A to już wiesz?  Dwa oblicza koszuli

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wiosna w salonach La Mariee! Moda, LIFESTYLE - Choć kalendarzową wiosną możemy już „cieszyć się” od kilku tygodni, ale ta „prawdziwa” budzi się w tym roku wyjątkowo nieśmiało.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy