LIFESTYLE Moda

Vanilla night&day z nowym logo

Vanilla night&day z nowym logo
Vanilla night&day z nowym

Data publikacji: 2020-04-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Vanilla night&day z nowym logo
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Vanilla night&day z nowym logo

Vanilla night&day z nowym logo Moda, LIFESTYLE - Vanilla night&day z nowym logo

Polska marka odzieży nocnej Vanilla night&day przechodzi rebranding. Prezentuje logo w nowej odsłonie. 

Vanilla night&day to polska marka premium, założona w 2004 roku. W swojej ofercie posiada eleganckie peniuary, zmysłowe koszule nocne oraz kobiece, lekkie piżamy. Brand działa w duchu slow fashion. Kolekcje marki projektują artyści z łódzkiej ASP w włókienniczym sercu kraju, w manufakturze w Łodzi. Materiały pochodzą z zaufanych polskich dziewiarni oraz włoskich, francuskich i niemieckich manufaktur.

Nowe logo Vanilla night&day jest spójne z DNA i wartościami marki, które łączą w sobie świetnej jakości materiały dedykowane pewnym siebie i nowoczesnym kobietom.

,,Postawiliśmy w nowym logo na wyrazisty font. Uprościliśmy i udoskonaliliśmy proporcję, a dodatkowo zrezygnowaliśmy z fioletowego odcieniu na rzecz atramentowej czerni. Tym samym chcemy podkreślić klasę i elegancję, a przy tym niezwykłą kobiecość naszego brandu. Mamy w planach także dalszy rebranding, mający na celu zmianę wizualną strony www" – komentuje Katarzyna Pastwa, założycielka i dyrektor kreatywna marki.

Vanilla night&day w najbliższej przyszłości planuje poszerzyć zagraniczne rynki zbytu oraz docierać ze swoim asortymentem do nowych międzynarodowych klientów. Odświeżona identyfikacja wizualna ma być częścią przyjętej strategii i jej formą realizacji.

Za przygotowanie nowej odsłony logo odpowiada graphic designer Tomasz Malka.

O Vanilla night&day:
Polska marka z kategorii premium. Kreśli granice emocjonalnej więzi pomiędzy namiętnością a wyzwoleniem kobiecego piękna. Od 2006 roku tworzy unikalną nocną bieliznę delikatnie nasycając kształty sylwetki. 

Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków. 

Projekty Vanilla night&day klientki spotkają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych świata. Bielizna marki uwielbiana jest przez Włoszki, Brytyjki, Szwedki. Jest firmą rodzinną. Wybrana jako Polska Marka magazynu Elle.

A to już wiesz?  Spraw, by święta zyskały większy blask – SPARK pod choinkę

Więcej informacji udziela:

Dagmara Tarka, PR Manager, 504 730 177, [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Vanilla night&day z nowym logo Moda, LIFESTYLE - Vanilla night&day z nowym logo
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy