Stylizacja

Stylizacja kwietnia – trend black&white od marki ANDRZEJ JEDYNAK

Stylizacja kwietnia – trend black&white od marki ANDRZEJ JEDYNAK
Stylizacja kwietnia – trend black&white od marki ANDRZEJ JEDYNAK Skóra to zdecydowanie najmodniejszy materiał tego sezonu. Klasyczne skórzane kurtki i rockowe ramoneski znajdują się już

Stylizacja kwietnia
– trend black&white od marki ANDRZEJ JEDYNAK

Skóra to zdecydowanie najmodniejszy materiał tego sezonu. Klasyczne skórzane kurtki
i rockowe ramoneski znajdują się już w każdej damskiej szafie, dodając charakteru zestawom na różne okazje. Propozycja marki Andrzej Jedynak na kwiecień to krótki skórzany płaszcz o prostym kroju, gdzie zabawa kolorami i strukturą zaowocowała wyjątkowym modelem idealnym na wiosenne dni.

Klasyczna czerń i szlachetna biel to ponadczasowe kolory, które zawsze będą stanowić synonim elegancji. Ich połączenie daje stylowy efekt, który można uzyskać wykorzystując jeden z modnych trendów ? kratę, pepitkę lub paski. W kolekcji Andrzej Jedynak na wiosnę znalazł się skórzany płaszcz, zaprojektowany z myślą o modnych kobietach, które nie boją się wyrazistych stylizacji. Prosty krój i bazowa czerń płaszcza zostały urozmaicone białymi ukośnymi paskami.

Asymetryczny wzór współgra z zamkiem, który nie znajduje się tym razem w centralnej części okrycia. Jego przesunięcie tworzy ciekawy efekt, dzięki czemu można traktować płaszcz jako awangardową sukienkę.

Skórzany płaszcz Andrzej Jedynak to nie tylko ukłon w stronę wiosennych trendów, ale również eksperyment z formą i fakturą. Nietypowe połączenie czerni i bieli daje trójwymiarowy, geometryczny efekt.

SS14_AJ_Image 0528-001-2014-04-03 _ 19_44_42-75

Stylizacja_kwietnia_A.JEDYNAK-002-2014-04-03 _ 19_44_41-75

A to już wiesz?  Ciepło-zimno! Warstwowe stylizacje na zimę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy