LIFESTYLE Moda

Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź

Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź
W Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o

Data publikacji: 2018-12-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

W Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o 70%.

Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź Moda, LIFESTYLE - W Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o 70%.

Początek roku to dobry czas na zmiany w naszej garderobie i  mieszkaniu. O metamorfozach warto pomyśleć już teraz ponieważ w Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o 70%.

METAMORFOZA WYGLĄDU

Wyprzedaże, jak co roku, przyciągają tłumy. Nic w tym dziwnego. Obniżone ceny zachęcają do kompletowania nowych stylizacji. Markowe ubrania, buty czy dodatki można kupić już teraz w Porcie Łódź nawet z rabatem wynoszącym 70%. Oferta modowa dostępna w Centrum pochodzi z aktualnych, najnowszych kolekcji zimowych znanych marek. Z promocji będzie można skorzystać m.in. w Big Star, C&A, Cropp, House, Cubus, Deichmann czy CCC, a także w sklepach z odzieżą sportową. W Porcie Łódź na tegoroczny sezon zimowy z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

MYŚLĄC O NAJMŁODSZYCH

Dzieci uwielbiają dostawać prezenty przez cały rok. Teraz szczególnie warto trochę porozpieszczać najmłodszych, ponieważ wiele wymarzonych przez maluchy rzeczy możemy kupić właśnie na zimowych wyprzedażach, nie nadwyrężając przy tym portfela. Zabawki, książki, nowe ubranka czy dekoracje do dziecięcego pokoju to tylko część oferty dedykowanej najmłodszym Klientom Portu Łódź. Sezonowe obniżki oferują już m.in. SMYK, BARTEK, Empik, C&A, czy H&M.

COŚ DLA DOMU

Noworoczne postanowienia wiążą się nie tylko z odświeżeniem garderoby, ale także z metamorfozą wyglądu mieszkania lub biura. Meble oraz akcesoria potrzebne do zmiany aranżacji  naszego wnętrza w domu będzie można kupić taniej m.in. w Home and You, WITEKS, czy Eurofirany. Warto skorzystać z oferty, ponieważ obniżki w sklepach sięgać mogą kilkudziesięciu procent ceny wyjściowej.

A to już wiesz?  BUBBLES od PUFF-BUFF na pokazie mody MMC

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź Moda, LIFESTYLE - W Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o 70%.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy