Wydarzenia

Przekaż biustonosz na cele charytatywne

Przekaż biustonosz na cele charytatywne
Informacja prasowa 05.10.2016r. „Przekaż biustonosz na cele charytatywne” – wspólna akcja Change Lingerie i Polskiego Czerwonego Krzyża na rzecz kobiet 29 września ruszyła akcja „Przekaż

Informacja prasowa
05.10.2016r.
„Przekaż biustonosz na cele charytatywne” –
wspólna akcja Change Lingerie i Polskiego Czerwonego Krzyża
na rzecz kobiet

29 września ruszyła akcja „Przekaż biustonosz na cele charytatywne” realizowana przez Change Lingerie przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.
Aż do końca października we wszystkich salonach tej marki bieliźniarskiej zbierane będą używane, nie służące już właścicielkom biustonosze, które następnie zostaną przekazane potrzebującym kobietom w Afryce. Te klientki, które wspomogą kampanię otrzymają zniżkę na zakup nowej bielizny.

Październik to miesiąc wyjątkowy – jest on bowiem poświęcony walce z rakiem piersi. Chcemy przypomnieć, że ważne jest regularne badanie się, ale również noszenie idealnie dobranej bielizny. Nie wszędzie na świecie kobiety mogą sobie na to pozwolić. Dlatego też marka Change Lingerie, dbając o potrzeby wszystkich kobiet, postanowiła w tym roku dodatkowo zaangażować się charytatywnie w kampanię na ich rzecz. Tym razem wspiera te najbardziej potrzebujące – w Afryce.

Często zalega nam coś w szafie, chociaż dobrze wiemy, że już tego nie założymy. Tak samo jest z biustonoszem – jest już albo za mały albo za duży, niewygodny lub nie do końca dobrze dopasowany – mówi Marcelina Zięciak, PR Manager CHANGE w Polsce. Zachęcamy nasze klientki, by pozbywały się takiej bielizny i przekazały ją tym najbardziej potrzebującym kobietom w Afryce. Coś, co nam już nie służy może być dla kogoś innego wielkim darem i możemy być pewne, że zostanie dobrze spożytkowane! – dodaje Marcelina Zięciak.

Każda klientka odwiedzająca dowolny salon Change Lingerie na terenie całej Polski, która wrzuci biustonosz, którego już nie nosi do specjalnie na to przeznaczonego pudła otrzyma od Change zniżkę w wysokości 30% na zakup nowego, idealnie dopasowanego przez brafitterkę biustonosza z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Zniżka ta obowiązuje przez cały czas trwania akcji, tj. 29 września – 30 października. Dodatkowo przy kasach wszystkich salonów CHANGE w Polsce ustawione zostaną puszki, z których datki w całości zostaną przekazane na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża i tym samym wspomogą najbardziej potrzebujących podopiecznych tej organizacji humanitarnej. – Już po wrzuceniu minimalnej kwoty, tj. 5 zł wspierającej PCK nasze klientki, w podziękowaniu za ten gest otrzymają taką samą zniżkę, jak po oddaniu biustonosza – informuje Marcelina Zięciak.

A to już wiesz?  Anna Starmach, Pyszne 25. Nowa porcja przepisów

Polski Czerwony Krzyż (PCK) jest największą organizacją w Polsce, która wkrótce będzie obchodzić 100-lecie swojej działalności. Misją PCK jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.
Polski Czerwony Krzyż zajmuje się przede wszystkim niesieniem pomocy ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof, opieką i pomocą socjalną, promocją właściwych zachowań zdrowotnych i ekologicznych oraz działalnością edukacyjną wśród dzieci i młodzieży. Do ważnych zadań należy także promocja honorowego krwiodawstwa oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.
Akcja organizowana jest globalnie we wszystkich salonach marki Change Lingerie na świecie przy współpracy ze stowarzyszeniami Czerwonego Krzyża w poszczególnych krajach.

***
Change Lingerie to skandynawska marka bieliźniarska dostępna w ponad 200 salonach w Europie, Azji
i Ameryce Północnej. W listopadzie 2011 r. otwarto w Centrum Handlowym Port Łódź pierwszy sklep w Polsce, obecnie jest ich 21.
Change oferuje 3 kolekcje: Change, Charade oraz The Intimate Britney Spears, dzięki którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie – od kolorowej i modnej bielizny na każdą kieszeń, poprzez szeroki wybór popularnych modeli w klasycznych i sezonowych kolorach, po ekskluzywną i elegancką bieliznę zapewniającą wyjątkowe samopoczucie.
Change Lingerie oprócz doskonałej jakości za rozsądne pieniądze wyróżnia się również niespotykaną paletą rozmiarów biustonoszy w obwodach od 60 do 100 i miseczkach A-K oraz profesjonalnym, bezpłatnym doradztwem w zakresie brafittingu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy