Paznokcie Uroda

Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki

Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki
Informacja prasowa Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki Słońce, słona woda, zmiana diety nie sprzyjają kondycji paznokci, a regularne wizyty na basenie mogą zwiększyć podatność

Informacja prasowa

Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki

Słońce, słona woda, zmiana diety nie sprzyjają kondycji paznokci, a regularne wizyty na basenie mogą zwiększyć podatność na zachorowanie na grzybicę. Jeśli Twoje paznokcie po wakacjach są osłabione, kruche, łamliwe lub podejrzanie zmieniają zabarwienie, musisz zacząć działać. Podpowiemy Ci, jak w przyjemny i nieinwazyjny sposób zregenerować płytkę paznokciową, aby odzyskała naturalny blask.

Na pomoc paznokciom dłoni i stóp przyjdzie laser Lunula (dostępny w FootMedica Klinice Zdrowej Stopy), który zniweluje skutki lakierów hybrydowych, odmłodzi i odżywi płytkę paznokciową, a nawet upora się z grzybicą. Wystarczą cztery 12-minutowe zabiegi, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia. Zabieg zimnym laserem Lunula jest bezbolesny i sprawia, że płytka paznokciowa odzyskuje blask i naturalny, estetyczny wygląd, cena: 1 zabieg – 300 zł, terapia 4 zabiegów – 1100 zł. W przypadku grzybicy paznokci stóp bardzo ważna jest opieka podologa. W FootMedica specjalista cały czas sprawuje opiekę nad pacjentem: oczyszcza frezem płytkę paznokciową, sprawdza postępy w leczeniu, a także dezynfekuje skarpety i obuwie ozonem w specjalnej komorze, aby nie dopuścić do ponownego zakażenia.

Więcej o laserze Lunula
Laser Lunula jest urządzeniem o niespotykanej, innowacyjnej skuteczności w leczeniu i regeneracji paznokci. Jest to zimny laser, który łączy w sobie dwie fale o różnej długości: 405 nm i 635 nm. Pierwsza z nich działa bakteriobójczo oraz grzybobójczo, druga z kolei pobudza procesy immunologiczne organizmu. Dwie wiązki światła: czerwona i niebieska, poprzez obroty naświetlają całe zmienione chorobowo paznokcie, działając również na wały
i macierz paznokcia. Światło lasera przenika przez płytkę, nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry, zabijając grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i powtarza się w odstępach około tygodnia, na ogół czterokrotnie.

Zalety terapii laserem Lunula
 cztery 12-minutowe zabiegi pozwalają pozbyć się grzybicy paznokci,
 terapia jest bezbolesna i bezdotykowa, bez dodatkowego czasu potrzebnego na regenerację lub gojenie,
 brak konieczności leczenia doustnego, a w związku z tym obciążenia wątroby,
 pozwala na wzrost nowych paznokci bez skutków ubocznych.