Paznokcie Uroda

Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki

Informacja prasowa Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki Słońce, słona woda, zmiana diety nie sprzyjają kondycji paznokci, a regularne wizyty na basenie mogą zwiększyć podatność

Informacja prasowa

Paznokcie jak nowe na wyciągnięcie ręki

Słońce, słona woda, zmiana diety nie sprzyjają kondycji paznokci, a regularne wizyty na basenie mogą zwiększyć podatność na zachorowanie na grzybicę. Jeśli Twoje paznokcie po wakacjach są osłabione, kruche, łamliwe lub podejrzanie zmieniają zabarwienie, musisz zacząć działać. Podpowiemy Ci, jak w przyjemny i nieinwazyjny sposób zregenerować płytkę paznokciową, aby odzyskała naturalny blask.

Na pomoc paznokciom dłoni i stóp przyjdzie laser Lunula (dostępny w FootMedica Klinice Zdrowej Stopy), który zniweluje skutki lakierów hybrydowych, odmłodzi i odżywi płytkę paznokciową, a nawet upora się z grzybicą. Wystarczą cztery 12-minutowe zabiegi, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia. Zabieg zimnym laserem Lunula jest bezbolesny i sprawia, że płytka paznokciowa odzyskuje blask i naturalny, estetyczny wygląd, cena: 1 zabieg – 300 zł, terapia 4 zabiegów – 1100 zł. W przypadku grzybicy paznokci stóp bardzo ważna jest opieka podologa. W FootMedica specjalista cały czas sprawuje opiekę nad pacjentem: oczyszcza frezem płytkę paznokciową, sprawdza postępy w leczeniu, a także dezynfekuje skarpety i obuwie ozonem w specjalnej komorze, aby nie dopuścić do ponownego zakażenia.

Więcej o laserze Lunula
Laser Lunula jest urządzeniem o niespotykanej, innowacyjnej skuteczności w leczeniu i regeneracji paznokci. Jest to zimny laser, który łączy w sobie dwie fale o różnej długości: 405 nm i 635 nm. Pierwsza z nich działa bakteriobójczo oraz grzybobójczo, druga z kolei pobudza procesy immunologiczne organizmu. Dwie wiązki światła: czerwona i niebieska, poprzez obroty naświetlają całe zmienione chorobowo paznokcie, działając również na wały
i macierz paznokcia. Światło lasera przenika przez płytkę, nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry, zabijając grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i powtarza się w odstępach około tygodnia, na ogół czterokrotnie.

Zalety terapii laserem Lunula
 cztery 12-minutowe zabiegi pozwalają pozbyć się grzybicy paznokci,
 terapia jest bezbolesna i bezdotykowa, bez dodatkowego czasu potrzebnego na regenerację lub gojenie,
 brak konieczności leczenia doustnego, a w związku z tym obciążenia wątroby,
 pozwala na wzrost nowych paznokci bez skutków ubocznych.