LIFESTYLE Moda

Orient express z modelkami Hexeline

Orient express z modelkami Hexeline
Niezwykły pokaz mody marki Hexeline, wzorowany na paryskim pokazie Louis Vuitton, zorganizowanym na dworcu kolejowym w Paryżu, odbędzie się tym razem w

Data publikacji: 2015-05-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Orient express z modelkami Hexeline
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Niezwykły pokaz mody marki Hexeline, wzorowany na paryskim pokazie Louis Vuitton, zorganizowanym na dworcu kolejowym w Paryżu, odbędzie się tym razem w Kielcach

Orient express z modelkami Hexeline Moda, LIFESTYLE - Niezwykły pokaz mody marki Hexeline, wzorowany na paryskim pokazie Louis Vuitton, zorganizowanym na dworcu kolejowym w Paryżu, odbędzie się tym razem w Kielcach

Niezwykły pokaz mody marki Hexeline, wzorowany na paryskim pokazie Louis Vuitton, zorganizowanym na dworcu kolejowym w Paryżu, odbędzie się tym razem w Kielcach. Na kieleckim dworcu zostanie wyłączony jeden peron, na który wjedzie specjalny pociąg z modelkami, które zaprezentują najnowszą kolekcję Hexeline, wiosna-lato 2015.

To niezwykłe wydarzenie organizowane jest przez Kieleckie Centrum Kultury, wspólnie z marką Hexeline, przy wielkim zaangażowaniu Polskich Kolei Państwowych S.A., PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. oraz Przewozów Regionalnych. Pokaz jest swego rodzaju wprowadzeniem w świat wielkiej mody, która zawita do Kielc na dłużej w czerwcu, gdy odbywać się tu będzie Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION 2015. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest  Orient Express. Stąd inspiracja do zorganizowania pokazu Hexeline w duchu tego magicznego pociągu.

Marka Hexeline, od lat jest partnerem tego wielkiego i bardzo prestiżowego wydarzenia modowego. Katarzyna Zawadzka (Hexeline) zasiada w jury konkursu, obok między innymi duetu Paprocki & Brzozowski czy  Mariusza Przybylskiego. Hexeline nadaje także co roku w Kielcach tytuł HexeTalent najbardziej obiecującemu projektantowi.

29 maja, godz. 21.00 Dworzec Kolejowy Kielce – zapraszamy media i wszystkich kochających modę na ten niezwykły pokaz.

***********************************************************

O Hexeline

Hexeline to marka stworzona specjalnie dla kobiet przez Halinę Zawadzką, projektantkę mody, kobietę z pasją i zamiłowaniem do piękna, która znajduje się od wielu lat w czołówce najbardziej cenionych osób w branży modowej w Polsce. Jej marka była wielokrotnie nagradzana podczas branżowych konkursów, takich jak: Superbrands, Polish Exclusives, Doskonałość Mody "Twojego Stylu". Obecnie Hexeline przyznaje również własną nagrodę – Hexetalent – podczas międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów OFF Fashion w Kielcach.

A to już wiesz?  Torebki światowych marek w Avenidzie Poznań

Projekty Hexeline to przede wszystkim ukłon w stronę kobiet aktywnych, pracujących zawodowo i wymagających od mody tego co najlepsze. Doskonałe tkaniny, perfekcyjny krój podkreślający kobiecą figurę, jednocześnie elegancki i klasyczny styl lecz z nowoczesną nutą, to kwintesencja tego co każda kobieta znajdzie w strojach Hexeline. Projekty Hexeline to jednak nie tylko ubiory stricte biznesowe, ale także te bardziej w stylu casual, na popołudniowe koktajle i spotkania po pracy czy wypady za miasto z przyjaciółmi. Na specjalne okazje Hexeline przygotowuje zaś olśniewające wieczorowe kreacje.

Firma działa w Polsce już od 1981 roku, zaczynając podbój świata mody z bardzo związanego z modą miasta Łodzi. Tuta powstawały pierwsze projekty i do tej pory główna siedziba spółki znajduje się w tym mieście.

Hexeline ma na swoim koncie wiele prestiżowych pokazów mody, organizowanych często w niebanalnych wnętrzach, takich jak Fabryka Trzciny, Pałac w Wilanowie czy Dziedziniec Zamku Królewskiego.

Przez lata obecności marki na rynku Hexeline związane było z wieloma znanymi nazwiskami ze świata mody jak, Marcin Tyszka, Robert Wolański, Anita Werner, Magda Mielcarz czy Ilona Felicjańska.

NAGRODY HEXELINE:

2013- Superbrands*

* Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces.

2012 – Jakość Roku* Złoto

* Jakość Roku – nagroda przyznawana przez Fundację Qualitas, której celem jest wspieranie i promocja jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej: produkcyjnej, handlowej, usługowej, na rynku krajowym i zagranicznym.

2011 – Polish Exclusive
2011 – Jakość Roku
2008 – nagroda Superbrands
2007 – Solidna Firma* 2006, wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Programu  Gospodarczo-Konsumenckiego

* Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

A to już wiesz?  NAJNOWSZE TRENDY NA JESIEŃ 2019 – AKCESORIA Z PIÓRAMI PROSTO Z WŁOCH

2007 – Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego
2007 – Nagroda Home&Market, Halina Zawadzka po raz kolejny w gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce
2006 – Nagroda Home&Market, Halina Zawadzka w gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce
2005 – Gazela Biznesu, wyróżnienie dla Hexeline

* Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

2005 – Osobowość w Modzie i Sztuce, wyróżnienie dla Haliny i Tadeusza Zawadzkich, właścicieli Hexeline
2004 – Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego
2004 – Certyfikat Marki Firmowej
2003 – Gazela Biznesu, wyróżnienie dla Hexeline
2003 – Junior Eksportu Przemysłu Lekkiego
2002 – The Leading Women Entrepreneurs of the World 2002 – nagroda dla Haliny Zawadzkiej przyznana przez organizację Star Group z Los Angeles zajmującą się promocją kobiet biznesu na całym świecie. Rokrocznie wyróżnia 40 z nich.
2002 – Złota Pętelka, honorowa nagroda przyznana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie
2001 – Kobieta Przedsiębiorcza, tytuł przyznany Halinie Zawadzkiej przez Avon Company
2001 – Doskonałość Mody – nagroda przyznana przez magazyn Twój Styl
2000 – Honorowa Złota Nitka, honorowa nagroda przyznana przez Zarząd Międzynarodowych Targów Łódzkich za stworzenie i wylansowanie autorskiej wizji ubiorów damskich
2000 – Dama Biznesu, nagroda dla Haliny Zawadzkiej
1999 – Liderzy Przyszłości, wyróżnienie przyznane przez tygodnik Wprost
1999 – Doskonałość Mody – nagroda przyznana przez magazyn Twój Styl
1998 – Kreatorzy 98, wyróżnienie przyznane przez tygodnik Wprost
1995 – Firma Roku, nagroda przyznana przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu za osiągnięcie europejskiego poziomu wzornictwa i jakości produkcji.

A to już wiesz?  Premiera kolekcji „Little Champion” Ewa Klucze by Otylia

Więcej na:   www.hexe.com.pl

                    www.e-hexe.com.pl

                    https://www.facebook.com/hexefashion

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Orient express z modelkami Hexeline Moda, LIFESTYLE - Niezwykły pokaz mody marki Hexeline, wzorowany na paryskim pokazie Louis Vuitton, zorganizowanym na dworcu kolejowym w Paryżu, odbędzie się tym razem w Kielcach
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy