Moda

OCHNIK daily – twoja barwna codzienność!

OCHNIK daily – twoja barwna codzienność!
Materiały prasowe, 09.08.2016 r. OCHNIK daily – twoja barwna codzienność! Gdy sezon letnich wyprzedaży w pełni, a jesienne kolekcje pozostają wciąż owiane tajemnicą, OCHNIK przedstawia

Materiały prasowe, 09.08.2016 r.

OCHNIK daily – twoja barwna codzienność!

Gdy sezon letnich wyprzedaży w pełni, a jesienne kolekcje pozostają wciąż owiane tajemnicą, OCHNIK przedstawia nową linię torebek i portfeli ze skóry ekologicznej – OCHNIK daily!

Mieszanka letnich kolorów – począwszy od subtelnych odcieni beżu i bieli, przez głebię błękitów po soczystą dawkę cytrusowych barw sprawia, że najnowsza propozycja OCHNIK przyciąga spojrzenia i wodzi na pokuszenie. Gdy dodamy do tego szczyptę najgorętszych trendów sezonu w postaci błysku metalicznych wykończeń i detali, czy romantycznych ażurów otrzymamy nie lada gratkę dla miłośniczek mody i nie tylko. Żywe kolory, lekkie formy i atrakcyjne ceny sprawiają, że modele z linii OCHNIK daily przestają pełnić rolę wyłącznie praktycznych dodaktów, lecz stają się istotnym elementem stroju, dopełniając go i nadajac mu charakteru. Ceny od 59,90 zł.
***
OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 86 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Walory estetyczne zegarków na rękę coraz ważniejsze dla Polaków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy