LIFESTYLE Moda

Niezwykła wystawa torebek vintage w Silesia City Center

Niezwykła wystawa torebek vintage w Silesia City Center
Od 17 do 30 września w największym centrum handlowym na Śląsku będzie można oglądać prestiżową wystawę torebek vintage z kolekcji Doroty

Data publikacji: 2018-09-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Niezwykła wystawa torebek vintage w Silesia City Center
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Od 17 do 30 września w największym centrum handlowym na Śląsku będzie można oglądać prestiżową wystawę torebek vintage z kolekcji Doroty Wróblewskiej.

Niezwykła wystawa torebek vintage w Silesia City Center Moda, LIFESTYLE - Od 17 do 30 września w największym centrum handlowym na Śląsku będzie można oglądać prestiżową wystawę torebek vintage z kolekcji Doroty Wróblewskiej.

Silesia City Center zaprasza w podróż do świata mody. Od 17 do 30 września w największym centrum handlowym na Śląsku będzie można oglądać prestiżową wystawę torebek vintage z kolekcji Doroty Wróblewskiej. Zaprezentowane zostaną historyczne i ponadczasowe eksponaty takich marek jak: Karl Lagerfeld, Whiting&Davis, Mandalian, Joyce Morgan, Leslie Holm czy Howard Heartsfield. To jedyna tego typu wystawa mobilna w Europie pokazująca ewolucję niezbędnego dodatku kobiety.

Wystawa torebek vintage to unikatowy zbiór dzieł zgromadzonych przez Dorotę Wróblewską, które przetrwały próbę czasu i zostaną zaprezentowane w Silesia City Center. Klienci naszego Centrum zobaczą wyjątkowe torebki pochodzące z XX, XIX, a nawet XVII wieku. Na kolekcję składają się sakiewki, srebrne torebki rycerskie, torebki ręcznie wyszywane koralikami czy wysadzane imitacjami kamieni szlachetnych. Tą ekspozycją chcemy pokazać ewolucję przedmiotu będącego kwintesencją kobiecości. To jedyna tego typu wystawa mobilna w Europie i z pewnością zachwyci naszych klientów – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Nieosiągalne już dziś okazy torebek  pochodzą z najodleglejszych zakątków świata i manufaktur znakomitych mistrzów. Dotychczas były prezentowane m.in. w Teatrze Wielkim podczas wystawy „Historia Elegancji – Torebki w Operze”, w Galerii Sztuki Współczesnej WINDA, a nawet na Węgrzech. Tym razem to mieszkańcy Śląska będą mieli okazję zobaczyć unikalne dzieła sztuki, które niezmiennie wzbudzają zachwyt wśród kobiet, ale też pasjonatów mody, sztuki i dobrego stylu.

Otwarcie wystawy torebek vintage odbędzie się 17 września w Silesia City Center. Torebki będzie można oglądać na Placu Śląskim do 30 września w godzinach otwarcia Centrum.  

A to już wiesz?  Wiosenna ramówka trendów

DOROTA WRÓBLEWSKA – kolekcjonerka, producentka pokazów i widowisk artystycznych oraz autorka programów telewizyjnych. Wykładowczyni Kodu ubioru i autoprezentacji. Od 2008r. Dyrektor Artystyczna portalu Sophisti.pl. Wydawca prestiżowego katalogu Modne Miejsca i Modne Produkty. Jest producentem konkursów dla projektantów mody New Look Design, Fashion Design i widowisk Fashion Square w Krakowie oraz Warsaw Fashion Street.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Niezwykła wystawa torebek vintage w Silesia City Center Moda, LIFESTYLE - Od 17 do 30 września w największym centrum handlowym na Śląsku będzie można oglądać prestiżową wystawę torebek vintage z kolekcji Doroty Wróblewskiej.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy