Akcje społeczne

Na sprzedaż oddaję moje liliowe obcasy, w jakich działałam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014

Na sprzedaż oddaję moje liliowe obcasy, w jakich działałam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014
Warszawa 16.04.2014 r. Informacja prasowa Zuzanna Bijoch oddaje swoje ubrania! Światowej sławy top modelka, Zuzanna Bijoch przekazała swoje liliowe szpilki i spódnicę, na akcję charytatywną

Warszawa 16.04.2014 r.
Informacja prasowa

Zuzanna Bijoch oddaje swoje ubrania!

Światowej sławy top modelka, Zuzanna Bijoch przekazała swoje liliowe szpilki i spódnicę, na akcję charytatywną ?Pralnia dla Kasisi?, organizowaną przez Fundację Kasisi Szymona Hołowni oraz serwis Szafa.pl. Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi w Zambii.
Akcja charytatywna ?Pralnia dla Kasisi? licząca na wyrażaniu swoich ubrań na sprzedaż internetową a ich sprzedaży na ścianie serwisuszafa.pl/pralniazyskuje coraz ogromniejsze zainteresowanie wśród danych osób.

?Na sprzedaż oddaję moje liliowe obcasy, w których działała podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014 oraz spódniczkę z tejże samej kolekcji.? – mówi Zuzanna Bijoch.

Podczas następnych dni do sprzedaży dołączą następne dane osoby, które podadzą na ten obowiązek swoje mocne ubrania. W aktualnej chwili do bliskich szaf zapraszają m.in. Magda Mołek, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia – założyciel Fundacji Kasisi.

Pralnia_dla_Kasisi_300x300_baner_licytuj_dla_dzieci-005-2014-04-16 _ 18_07_52-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki_przo?d-003-2014-04-16 _ 18_07_56-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki-002-2014-04-16 _ 18_07_58-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_spo?dnica-004-2014-04-16 _ 18_07_54-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch-001-2014-04-16 _ 18_08_00-75

?Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane włączeniem się do pracy ?Pralnia dla Kasisi? na stronęszafa.pl/pralnia. Szczególnie teraz – w terminie wiosennym – przyciągam do przeszukania swojej garderoby i dania na sprzedaż niepowtarzalnych ubrań z przygodą w tle.? – mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl, wyłącznego partnera akcji.

Kasisi to miejscowość w Zambii, w której widzi się sierociniec dla niemowląt. Dobre miejsce, w jakim dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS lub po prostu osierocone są własny drugi dom. Dom, w jakim nie ma dużych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia czeka na wyprane i pachnące świeżością ubrania. Całkowity zysk z sprzedaży charytatywnej ?Pralnia dla Kasisi? zostanie określony na wykonanie profesjonalnej pralni.

Do swoich szaf zapraszają:

Zuza Bijoch
http://szafa.pl/pralnia/profil/54488-Zuzanna_Bijoch.html

Kasia Tusk
http://szafa.pl/pralnia/profil/11322-Kasia_Tusk.html

Magda Mołek
http://szafa.pl/pralnia/profil/52991-Magda_Molek.html

GrupaSzafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, ponad 2,5 miliona użytkowniczek i użytkowników oraz 1 milion fanek i fanów na facebook.com. W skład portfolio serwisów wchodzą Szafa.pl, Zszywka.pl, Szafiarenka.pl, Szafka.pl, Stylistki.pl, Cekin.pl, MIUMAG.
Szafa.plto społeczność kobiet, które ?uwalniają swoje ciuchy”, by podążać za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków.
Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami a także prowadzą ciekawe rozmowy na szafa.pl.

A to już wiesz?  „Ubierz marzenia”. Zebrano już ponad 1000 kg ubrań

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 260. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne . Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia. Więcej informacji na www.fundacjakasisi.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy