zakiet.pl

Lato inspiruje do długo wyczekiwanych podróży

Lato inspiruje do długo wyczekiwanych podróży
Materiały prasowe, lipiec 2019 r. Wakacyjne podróże tylko z OCHNIK! Lato inspiruje do długo wyczekiwanych podróży, weekendowych eskapad i spontanicznych wyjazdów w nieznane. Zanim wyruszycie

Materiały prasowe, lipiec 2019 r.

Wakacyjne podróże tylko z OCHNIK!

Lato inspiruje do długo wyczekiwanych podróży, weekendowych eskapad
i spontanicznych wyjazdów w nieznane. Zanim wyruszycie w drogę, sprawdźcie bogatą ofertę walizek OCHNIK – każdej
z nich możecie śmiało powierzyć swój wakacyjny ekwipunek.

Dobrze dobrana walizka znacznie podnosi komfort podróży, stając się jej niezawodną
i niezastąpioną towarzyszką. Sprawdźcie, na co powinniście zwrócić uwagę, zanim wybierzecie się na zakupy.

Przede wszystkim trwałość
Każdemu, kto planuje podróż, zależy przede wszystkim na trwałości bagażu oraz właściwym zabezpieczeniu jego zawartości. Kluczowe znaczenie ma tu rodzaj materiału, z jakiego została wykonana walizka – każdy z nich posiada bowiem nieco inne właściwości. Najwyższą jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia cechują się walizki z poliwęglanu. Decydując się na nie, możecie mieć pewność, że będą Wam służyły przez długi czas. Polecamy je zwłaszcza osobom często podróżującym samolotem, których bagaż narażony jest na trudne warunki panujące w ciasnym luku bagażowym. Poliwęglan jest materiałem niezwykle elastycznym, dzięki czemu podczas upadku czy silnego ucisku na walizkę na jej powierzchni nie utworzą się wgniecenia. Między innymi takie walizki znajdziecie w ofercie OCHNIK – teraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli podróżujecie samochodem lub pociągiem, wybierzcie walizkę z ABS-u. Tworzywo to cechuje się niższą ceną niż poliwęglan, a wśród jego niewątpliwych zalet wymienić należy wyjątkową lekkość, zapewniającą łatwość przemieszczania oraz sztywność, dzięki czemu zawartość bagażu jest świetnie chroniona przed uszkodzeniem. W ofercie OCHNIK pojawiły się właśnie stylowe walizki z ABS-u, pochodzące z jubileuszowej kolekcji Paprocki & Brzozowski x OCHNIK zaprojektowanej na 30-lecie marki.
Nieco trwalszy (ale też droższy) od ABS-u jest polipropylen – jeśli jednak na trasie waszej podróży znajduje się wiele miejsc i wasz bagaż często będzie się przemieszczać, warto wybrać walizkę wykonaną z tego materiału.

A to już wiesz?  Franczyzowy butik odzieżowy

Dodatkowy komfort
Kupując walizkę, zwracajcie uwagę także na kółka. Największy komfort przemieszczania
i manewrowania bagażem zapewniają te wykonane z kauczuku, zamocowane w sposób umożliwiający obracanie się o 360 stopni. Właśnie takie posiada w swojej ofercie marka OCHNIK. Jeśli planujecie zabrać ze sobą cenne przedmioty lub wybieracie się w daleką podróż pełną przygód, warto zadbać o to, aby wasza walizka wyposażona była w zamek szyfrowy. Nie musicie korzystać z niego za każdym razem, ale zawsze warto mieć taką możliwość.

Wygląd też się liczy!
O ile w podróż służbową najchętniej zabieramy ze sobą bagaż w klasycznych czerniach, granatach lub szarościach, w wakacje warto wybrać bardziej oryginalny wzór. Energetyczny pomarańcz, turkusowa zieleń czy motyw tropikalnych liści świetnie wpiszą się w swobodny, urlopowy styl. Oryginalny design ma jeszcze jedną ważną zaletę – dzięki niemu wasze walizki będą się wyróżniać na tle bagażu innych uczestników podróży i bez trudu wypatrzycie je na lotniskowej taśmie! Wakacyjnych inspiracji szukajcie na www.ochnik.com!

OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 99 salonów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy