Moda

Królowa czerni? Królowa plaży!

Królowa czerni? Królowa plaży!
Warszawa, 24 maja 2017 Królowa czerni? Królowa plaży! Czerń to mocny trend Etam. Również w trakcie upalnego lata Raz na zawsze zapomnij o tym, że

Warszawa, 24 maja 2017

Królowa czerni? Królowa plaży!
Czerń to mocny trend Etam. Również w trakcie upalnego lata

Raz na zawsze zapomnij o tym, że czerń to kolor królujący jesienią i zimą. Kolekcja strojów kąpielowych marki Etam na sezon 2017 udowadnia, że czerń to absolutna królowa lata.

Czerń to kolor bez którego nie wyobrażamy sobie chłodnej jesieni. Elegancka, łatwa do noszenia, czasem potrafi wyszczuplać. Wraz z nadejściem lata zapominamy o niej i sięgamy po kolorowe wzory, nadruki i aplikacje. W tym sezonie czas to zmienić!

Kolekcja kostiumów kąpielowych Etam na sezon 2017 obfituje w czerń. Coś specjalnego znajdą dla siebie fanki kostiumów sportowych, jednoczęściowych, zmysłowych plecionek, czy kostiumów z biżuteryjną aplikacją.

Kolekcja kostiumów kąpielowych 2017 dostępna jest w salonach Etam w całej Polsce oraz w sklepie on-line www.etam.pl

O marce:

Marka Etam powstała z myślą o kobietach. Naszą misją jest promowanie idei „francuskiego sposobu na bycie sexy” wśród kobiet na całym świecie. Naszym celem jest, aby nasza każda klientka czuła się piękna, szczęśliwa i doceniona każdego dnia. Tworzymy produkty, które podnoszą pewność siebie każdej kobiety, dzięki idealnemu dopasowaniu bielizny, korygowaniu niedoskonałości sylwetki i podkreślaniu jej atutów.

Etam powstało w 1916 roku i od lat jest ulubioną marką bieliźnianą Francuzek. W Polsce Etam posiada łącznie 18 salonów w 12 miastach. W ofercie znajdują się: bielizna dzienna i nocna, stroje kąpielowe, akcesoria, rajstopy i odzież sportowa. Nasze klientki mogą skorzystać z profesjonalnego brafittingu wykonanego przez doświadczone konsultantki.

A to już wiesz?  „Trolle” i kolekcja Cottoline od Gatty – zgrany duet tej jesieni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy