Wiadomości

Kredyt gotówkowy eurobanku numerem 1 w rankingu TotalMoney

Kredyt gotówkowy eurobanku znalazł się na 1. miejscu w listopadowym rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych TotalMoney.pl w dwóch kategoriach - w zestawieniu kredytów dla klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Koniec roku to okres większego zapotrzebowania na kredyty i pożyczki gotówkowe. W związku z tym serwis TotalMoney sprawdził, w którym banku klient - trzyosobowa rodzina o określonych cechach, najtaniej pożyczy 10 tysięcy złotych na 24 miesiące. Twórcy rankingu zdecydowali się na zmianę najważniejszego kryterium w porównaniu z zestawieniami z poprzednich miesięcy. Za kluczową dla atrakcyjności kredytu przyjęto całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta zawierającą nie tylko odsetki i prowizje, ale także obowiązkowe opłaty ubezpieczeniowe.W listopadowym rankingu kredytów gotówkowych brano pod uwagę oferty banków w dwóch kategoriach – klientów wewnętrznych oraz klientów zewnętrznych - w obu eurobank uplasował się na pozycji lidera. Pierwsza kategoria obejmuje klientów posiadających konto osobiste w banku przez co najmniej rok. Drugie zestawienie uwzględnia klientów zewnętrznych, czyli takich, którzy

Kredyt gotówkowy eurobanku znalazł się na 1. miejscu w listopadowym rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych TotalMoney.pl w dwóch kategoriach – w zestawieniu kredytów dla klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Koniec roku to okres większego zapotrzebowania na kredyty i pożyczki gotówkowe. W związku z tym serwis TotalMoney sprawdził, w którym banku klient – trzyosobowa rodzina o określonych cechach, najtaniej pożyczy 10 tysięcy złotych na 24 miesiące. Twórcy rankingu zdecydowali się na zmianę najważniejszego kryterium w porównaniu z zestawieniami z poprzednich miesięcy. Za kluczową dla atrakcyjności kredytu przyjęto całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta zawierającą nie tylko odsetki i prowizje, ale także obowiązkowe opłaty ubezpieczeniowe.

W listopadowym rankingu kredytów gotówkowych brano pod uwagę oferty banków w dwóch kategoriach ? klientów wewnętrznych oraz klientów zewnętrznych – w obu eurobank uplasował się na pozycji lidera. Pierwsza kategoria obejmuje klientów posiadających konto osobiste w banku przez co najmniej rok. Drugie zestawienie uwzględnia klientów zewnętrznych, czyli takich, którzy nie posiadają konta osobistego w danym banku i nie chcą go zakładać. Dla obu kategorii przyjęto ten sam profil rodziny.

W rankingu uwzględniono warunki dla oferty promocyjnej CASH-BACK, obowiązującej do końca bieżącego roku. Promocja adresowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów eurobanku, a jej podstawowym wyróżnikiem jest bonus finansowy w formie zwrotu odsetek o równowartości 5% każdej raty dla klientów terminowo spłacających raty.

Ranking kredytów i pożyczek gotówkowych TotalMoney? listopad 2013 dostępny jest na stronie serwisu.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 30.09.2013 przy całkowitej kwocie kredytu 16.500 zł dla 54 miesięcy spłat z prowizją i opłatą przygotowawczą łącznie w kwocie 511,50 zł, z oprocentowaniem 13,50%, z uwzględnieniem zwrotu części pobranych odsetek w wysokości 1.105,38 zł, wynosi 27,24%. RRSO uwzględnia pełny pakiet ubezpieczeń kredytu (łączny koszt: 3.296,70 zł). Rata miesięczna kredytu wynosi 409,37 zł a całkowita kwota do zapłaty 22.106,09 zł.

A to już wiesz?  Regifting - nie tylko trend, ale także sposób by zaoszczędzić pieniądze

Miesięczny zwrot części pobranych odsetek wynosi 5% raty kapitałowo-odsetkowej, pod warunkiem terminowej spłaty raty w danym miesiącu, zgodnie z harmonogramem kredytu przy jednoczesnym braku wcześniejszej spłaty
i restrukturyzacji. Promocja od 30.09.2013 do 31.12.2013 obejmuje pożyczki w kwocie do 40.000 zł, z tym że w przypadku kredytu powtórnego dodatkowa kwota to co najmniej 5.000 zł.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin Promocji CASH-BACK, lista produktów objętych promocją oraz opłaty i prowizje są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach Banku.

Euro Bank SA (znany jako eurobank) – zatrudnia około 2 700 pracowników i posiada ponad 440 oddziałów na terenie całej Polski. Jego większościowym właścicielem jest francuska Grupa Société Générale.

Société Générale jest jedną z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe. Grupa łączy stabilność finansową ze strategią zrównoważonego rozwoju. Chce być wzorem w bankowości opartej na relacjach, bliskiej klientom, wybieranej ze względu na jakość i zaangażowanie swoich zespołów. 160 000 pracowników Grupy w 77 krajach towarzyszy każdego dnia ponad 33 milionom klientów na całym świecie.

Koncepcja biznesowa Euro Banku SA to połączenie nowoczesnej formuły oddziałów z przyjazną, profesjonalną obsługą. Bank oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych. Wśród jego produktów znajdują się m.in. kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, atrakcyjne pakiety kont i wysoko oprocentowane lokaty.

Od kilku lat Euro Bank SA jest zaangażowany w edukację finansową Polaków. Eksperci banku dzielą się swoją wiedzą finansową na platformach edukacyjnych: www.eurobank.pl/doradzamy i www.money.pl/eurobank.

W ostatnim czasie eurobank zdobył m.in. następujące wyróżnienia:

Superbrands 2012 dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku,

– Tytuł Bank na Medal w rankingu jakości obsługi magazynu ?Wprost? i ?Bloomberg Businessweek Polska? (wrzesień 2012),

Order Finansowy dla produktu Tani kredyt z kontem (styczeń 2012) oraz dla produktu Kredyt hipoteczny po swojemu (marzec 2013), przyznane przez magazyn ekonomiczny ?Home&Market?,

A to już wiesz?  Dzień Ojca nie dla każdego mężczyzny, czyli kogo dotyczy niepłodność

– wyróżnienie i statuetka w kategorii systemy back office w konkursie Lider informatyki instytucji finansowych organizowanym przez ?Gazetę Bankową? (marzec 2011),

– wyróżnienie magazynu ?Home&Market? w kategorii najlepszy bank dla klientów indywidualnych (styczeń 2011),

pierwsze miejsce w kategoriach „banki detaliczne” oraz „sprawność działania” w rankingu 50 największych banków w Polsce przygotowywanym przez miesięcznik „Bank” (czerwiec 2010),

– wyróżnienie i statuetka w kategorii bankowość internetowa i e-finanse za projekt ?eurobank online? w konkursie Lider informatyki instytucji finansowych organizowanym przez ?Gazetę Bankową? (marzec 2010).

www.eurobank.pl

infolinia: 19 000 (koszt połączenia wg stawki operatora).

Źródło Eurobank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy