LIFESTYLE Moda

Konkursy dla kreatywnych pań

Konkursy dla kreatywnych pań
Suknia ślubna z kolekcji 2015 marki Moonlight lub bon o wartości 5000 złotych na zakup ślubnej kreacji Mon

Data publikacji: 2014-12-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Konkursy dla kreatywnych pań
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Suknia ślubna z kolekcji 2015 marki Moonlight lub bon o wartości 5000 złotych na zakup ślubnej kreacji Mon Cheri.

Konkursy dla kreatywnych pań Moda, LIFESTYLE - Suknia ślubna z kolekcji 2015 marki Moonlight lub bon o wartości 5000 złotych na zakup ślubnej kreacji Mon Cheri.

Suknia ślubna z kolekcji 2015 marki Moonlight lub bon o wartości 5000 złotych na zakup ślubnej kreacji Mon Cheri. To główne nagrody w trwającym ogólnopolskim konkursie dla przyszłych panien młodych zorganizowanym przez białostocką spółkę Poland Land, która jest wyłącznym dystrybutorem obu marek w naszym kraju.

Z myślą o paniach, które planują zmianę stanu cywilnego, Poland Land przygotowała de facto dwie zabawy konkursowe z całkiem poważnymi nagrodami głównymi. Aby zdobyć bon o wartości 5 tysięcy złotych, który można zrealizować w sieci salonów La Mariee oraz w salonach partnerskich dystrybutora marki Mon Cheri w Polsce, należy polubić profil marki na portalu facebook.com, podpisać umowę na zakup sukni z kolekcji Mon Cheri oraz opisać swój najpiękniejszy dzień w życiu. Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze, jej zdaniem najciekawszą pracę, której autorka otrzyma tę cenną nagrodę.

Konkurs marki Moonlight również jest skierowany do pań, które podpiszą umowę na zakup sukni ślubnej z tej kolekcji i staną się fanami jej profilu na portalu społecznościowym. W tym wypadku jednak nie trzeba się wykazywać specjalnymi zdolnościami literackimi, ale za to warto mieć dobre oko do zdjęć. Zwycięzcę zabawy wyłoni komisja na podstawie przesłanych na adres: [email protected] fotografii ilustrujących…miłość!

Oba konkursy trwają do 31 marca przyszłego roku. Regulaminy znajdują się na stronach internetowych organizatora.

Dodatkowo, salony La Mariee przyłączyły się do trwającej od kilku dni prawdziwej gorączki przedświątecznych promocji. Suknie ślubne obu marek dostępnych w salonach można teraz kupić aż 15% taniej. Oferta jest ważna do końca roku.

A to już wiesz?  Pogoda dla biegaczy

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Konkursy dla kreatywnych pań Moda, LIFESTYLE - Suknia ślubna z kolekcji 2015 marki Moonlight lub bon o wartości 5000 złotych na zakup ślubnej kreacji Mon Cheri.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy