Buty

Kolory miasta – propozycja marki Nessi na sezon wiosna/lato 2015

Kolory miasta – propozycja marki Nessi na sezon wiosna/lato 2015
Nie jest tajemnicą, że buty Nessi mają liczne grono zwolenniczek. Wiele z nich to osoby znane z ekranów telewizorów, kin, scen teatralnych i nie tylko.

Nie jest tajemnicą, że buty Nessi mają liczne grono zwolenniczek. Wiele z nich to osoby znane z ekranów telewizorów, kin, scen teatralnych i nie tylko. Liczne grono znanych i lubianych pojawiło się dziś na premierowej, medialnej prezentacji kolekcji butów ? Kolory miasta? na sezon wiosna /lato 2015.

Propozycję marki obuwniczej obejrzały m.in.: Ewa Gawryluk, Anna Gzyra, Lidia Kopania, Anna Korcz, Sabina Sago, Kasia Nova, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Olivia Angerstein, Bartosz Żukowski, Anna Samusionek, Olga Borys, Sylwia Wysocka, Joanna Sydor, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, który wcześniej wykorzystał obuwie Nessi w swoim spektaklu. Na widowni nie zabrakło też redaktorów i stylistów czołowych pism i portali modowych, którzy ocenili kolekcję jako bardzo ciekawą kolorystycznie, w duchu obowiązujących trendów.

Kolekcja została zaprezentowana na czerwonym dywanie, przy oryginalnym akompaniamencie na żywo Wawrzyńca Praska , w muzycznym towarzystwie Caia Caslavinieri, w lekkich wiosennych , miejskich stylizacjach z wykorzystaniem odzieży Vippi Design, biżuterii Venis oraz torebek Gawor.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

www.nessi.com.pl

www.facebook.nessi.com.pl

A to już wiesz?  Dlaczego warto wybrać mokasyny?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy