Moda dla pań Taniec

Kolekcja adidas wiosna lato 2014

Kolekcja adidas wiosna lato 2014
Sezon na taniec otwarty! ? adidas Dance Women 2014 Kolekcja adidas wiosna/lato 2014 przedstawia nową linię adidas Dance pełną stylowych detali, nowoczesnych cięć oraz konturowych

Sezon na taniec otwarty!

? adidas Dance Women 2014

Kolekcja adidas wiosna/lato 2014 przedstawia nową linię adidas Dance pełną stylowych detali, nowoczesnych cięć oraz konturowych nadruków. Kolekcja dostarcza produktów dla wszystkich tancerek, od baletu po street dance. Dzięki niej dziewczyny, które kochają tańczyć mogą czuć się pewnie i kobieco, niezależnie od tego czy występują na scenie, czy robią to dla zabawy.

Dlatego właśnie do prezentowania naszej kolekcji wybraliśmy kobiecą grupę taneczną Ladylicious. Dziewczyny ? Veronika Ferancová, Petrita Baculíková, Danica Szelleová, Zuzka Kaduková i Mony Sakmanová ? są inne, ale ich wyjątkowe temperamenty tworzą niezwykłą harmonię na scenie. Ich osobowości i gusta są tak różne, jak różne są style w naszej nowej kolekcji.

W tym sezonie adidas przedstawia mix kolorów i stylów dla wszystkich dziewczyn, aby poczuły się pewnie i kobieco. Kombinacje kolorów skupiają się na kontrastach ? prostota pomieszana z neonowymi światłami.

Różnorodne użycie kolorystyki i wzorów jest bardzo dobrze widoczne w dwóch głównych propozycjach outfitu z nowej kolekcji adidas. Pierwszy bardziej elegancki i kobiecy, opiera się na świeżym pomarańczowym kolorze. Jego elementy zarówno w subtelnych, jak i bogatych odcieniach odpowiadać będą wytwornym tancerkom. Strój jest idealnie dopasowany do każdego kobiecego stylu tańca, takich jak port-de-bras czy Zumba. Sprawia, że ??kobiece ruchy wyglądają płynnie i sexy.

Uliczne szarości pomieszane zostały ze świeżymi odcieniami różu ? od najjaśniejszego po purpurę, co tworzy wspaniały sportowy look. Ten zestaw spodoba się każdej tancerce, która lubi wprowadzić do układu trochę wyrazistości. Sprawdzi się w każdym ulicznym tańcu, zwłaszcza w hip hopie.

2_final_skupina_8285_feedback_centrala-lowres-001-2014-02-18 _ 00_28_32-75

_Z5A7729ret-lowres-003-2014-02-18 _ 00_28_32-75

IMG_8090ret-2-lowres-002-2014-02-18 _ 00_28_32-75

Bez względu na to, co tańczysz i jaki jest poziom Twoich umiejętności, najważniejsze jest odpowiednie wsparcie dla Twoich stóp. Buty zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, co więcej, wykorzystana technologia zapewni Ci niesamowity komfort podczas tańca. Najtrudniejszy będzie wybór z całej gamy kolorów i wzorów.

A to już wiesz?  W te Święta nie bój się błyszczeć!

Jedna para w tym sezonie może nie wystarczyć?

Wszystkie produkty z nowej kolekcji adidas można łączyć w dowolny sposób. Zobacz tylko jak robią to Ladylicious! Danica Szelleová ujęła to najlepiej: ?Odnajduję inspiracje w różnych stylach tanecznych. Wybieram elementy i łącze je na swój sposób. Uwielbiam się bawić i tworzyć inną stylizację do każdego tańca. To dopiero zabawa!?.

Zanim dziewczyny z Ladylicious zaczęły występować razem znały się jako przyjaciółki i tancerki. Przełom nastąpił, gdy postanowiły utworzyć własną grupę, aby wystąpić w znanym show Mam Talent. Od tamtej pory występują na wielu imprezach w kraju i za granicą, tańczą w teledyskach, biorą udział w różnych projektach telewizyjnych, muzycznych oraz festiwalach. Ich kobiecość, pasja, kreatywność i siła zawsze tworzą wspaniałe show taneczne.

Zobacz nasz lookbook przepełniony kolorami, znajdź strój idealny dla siebie. Niech zainspirują Cię dziewczyny z Ladylicious. Wszystkie produkty z nowej kolekcji adidas można łączyć w dowolny sposób. Stwórz zestaw idealny dla Ciebie! Otwieramy sezon tańca! https://apps.facebook.com/mygirlsdancespot/pl

Więcej na: http://facebook.com/adidaswomen

Strefa #mygirls: http://mygirls.adidas.pl/

Baw się kolorami i wygrywaj nagrody na: adres do app

Sklep adidas online: http://www.adidas.pl/shop

Bądź na bieżąco z nowościami adidas: http://news.adidas.com/PL

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy