Pokazy mody

Kabaretki Gatty na pokazie Paprocki&Brzozowski

Kabaretki Gatty na pokazie Paprocki&Brzozowski
Informacja prasowa Zduńska Wola, 19 listopada 2015 Kabaretki Gatty na pokazie Paprocki&Brzozowski Gatta po raz kolejny partnerowała duetowi Paprocki&Brzozowski. W środę, 18 listopada, była obecna

Informacja prasowa
Zduńska Wola, 19 listopada 2015

Kabaretki Gatty na pokazie Paprocki&Brzozowski

Gatta po raz kolejny partnerowała duetowi Paprocki&Brzozowski. W środę, 18 listopada, była obecna podczas pokazu najnowszej kolekcji projektantów na sezon wiosna-lato 2016. Do stylizacji wykorzystane zostały kabaretki Gatta Brigitte. Pokazowe kreacje w zestawieniu z modelami marki Gatta, tworzyły wyjątkową i niezwykle kobiecą całość. To kolejna współpraca projektantów z marką. Poprzedni pokaz zaowocował wspólnym modelem rajstop, który w limitowanej serii trafił do sprzedaży w salonach Gatta.

Najnowszy pokaz duetu Paprocki&Brzozowski odbył się w jednej z najbardziej niezwykłych przestrzeni architektonicznych stolicy – Arkadach Kubickiego. W tej scenerii najnowsza kolekcja wyglądała zjawiskowo. Wyjątkowym dodatkiem do prezentowanych modeli były niezwykle kobiece kabaretki marki Gatta Brigitte w kolorze czarnym i écru.

Duet w najnowszej kolekcji postawił na oszczędną kolorystykę – biel, pudrowy róż, róż, srebro, złoto i klasyczną czerń. Wśród projektów znajdziemy m.in. spodnie z wysokim stanem, długie kamizelki, koszulowe bluzki i topy, płaszcze. Nie zabrakło też propozycji na eleganckie wieczorowe wyjścia. Paprocki & Brzozowski, poprzez swoją kolekcję nakłaniają kobiety do manifestowania kobiecości i swoich atutów. Dlatego nie zabrakło w prezentowanych stylizacjach wycięć, prześwitów i koronki. Jak zwykle modowy duet zadbał o wysoką jakość tkanin i oczywiście o bardzo seksowne i kobiece rajstopy.
„Marka Gatta od lat zachęca kobiety do manifestowania swojej kobiecości. Dlatego nasza obecność na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski – projektantów, którzy tworzą kreacje, dzięki którym kobiety czują się niepowtarzalnie, stylowo i po prostu kobieco – była czymś naturalnym. Cieszymy się, że ten przekaz, mogły na pokazie wzmocnić nasze kabaretki, które dopełniły pokazowe stylizacje” – komentuje Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.
Gatta od kilku sezonów współpracuje i wspiera polskich projektantów (m.in. takie marki jak: bizuu, Gosia Baczyńska, Michał Szulc, MMC, Robert Kupisz). Jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop. Co sezon partneruje także projektantom podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

A to już wiesz?  Ada Sztajerowska, obecna Miss Polski pokaże wyjątkowe kreacje
scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy