Aktualności

Energia, kobiecość, entuzjazm, naturalna uroda, pozytywne nastawienie i uśmiech – Natalia Klimas

Energia, kobiecość, entuzjazm, naturalna uroda, pozytywne nastawienie i uśmiech – Natalia Klimas
NATALIA KLIMAS PIERWSZĄ POLSKĄ AMBASADORKĄ MAREK CALZEDONIA I INTIMISSIMI Firma CalzedoniaGroup, właściciel marek Calzedonia i Intimissimi, rozpoczęła współpracę z Natalią Klimas. Aktorka została polską ambasadorką

NATALIA KLIMAS PIERWSZĄ POLSKĄ AMBASADORKĄ
MAREK CALZEDONIA I INTIMISSIMI

Firma CalzedoniaGroup, właściciel marek Calzedonia i Intimissimi, rozpoczęła współpracę z Natalią Klimas. Aktorka została polską ambasadorką obu marek.Współpraca została zainaugurowana w kwietniu br. podczas gali CalzedoniaSummer Show 2014, która odbyła się w Weronie.

Energia, kobiecość, entuzjazm, naturalna uroda, pozytywne nastawienie i uśmiech – te cechy idealnie charakteryzują Natalię Klimas i jednocześnie stanowią główne wartości marek Calzedonia i Intimissimi.

Zadaniem Natalii Klimas będzie promowanie firm w Polsce przy okazji sesji zdjęciowych i wywiadów oraz oficjalne reprezentowanie ich na polskim i międzynarodowym rynku, m.in. poprzez udział w wydarzeniach specjalnych. Jako ambasadorka marek Calzedonia i Intimissimima ona zachęcić także kobiety i młode dziewczyny do pewności siebie w manifestowaniu kobiecości i poszukiwania własnego stylu.Rolę ambasadorki marek Natalia Klimas będzie pełnić do końca 2014 roku.

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku w Warszawie. W wieku 19 lat zamieszkała w Nowym Jorku, gdzie rozwijała się aktorstwa w słynnym The Lee Strasberg TheatreInstitute. W 2006 roku ukończyła nowojorskie William Esper Studio następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Popularność i rozpoznawalność zapewniła jej rola u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii ?Słyszeliście o Morganach?. Występowała też m.in. w serialach “Plotkara” czy “Białe kołnierzyk?i. W Polsce znana jest przede każdym z serialu “Przyjaciółki” oraz najnowszej produkcji TVN ? ?Sama Słodycz?. Natalia jest córką znanej projektantki Joanny Klimas.

A to już wiesz?  Zmysłowa i sportowa féminité od Etam

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy