Bielizna Biustonosze

Celebruj dzień Kobiet – nie tylko 8 marca

Celebruj dzień Kobiet – nie tylko 8 marca
Informacja prasowa 03.03.2017 r. Celebruj dzień Kobiet – nie tylko 8 marca Święto Kobiet już 8 marca, ale kobiecość warto celebrować każdego dnia sprawiając sobie

Informacja prasowa
03.03.2017 r.

Celebruj dzień Kobiet – nie tylko 8 marca

Święto Kobiet już 8 marca, ale kobiecość warto celebrować każdego dnia sprawiając sobie mniejsze i większe przyjemności. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet marka Change Lingerie przygotowała specjalną promocję i w dniach 1 – 8.03 cała najnowsza kolekcja bielizny dostępna jest w salonach oraz w sklepie online z rabatem 40%.
Kobiecość ma różne oblicza, podobnie jest z bielizną, która prócz idealnego dopasowania do ciała powinna harmonizować także z naszym wnętrzem i nastrojem jaki mamy danego dnia. Wybierz kolekcję , która najbardziej Ci odpowiada:

Kerra – uwodzicielska, seksowna, elegancka

Dita – intrygująca, kusząca, odważna

Inoa – subtelna, delikatna, wrażliwa

Inez – zdecydowana, silna, pewna siebie

Niezależnie od preferowanego stylu, w Change szeroka paleta rozmiarów biustonoszy w obwodach od 60 do 100 i miseczkach od A do M oraz profesjonalne, bezpłatne doradztwo w zakresie brafittingu umożliwia perfekcyjne dopasowanie bielizny w naszych salonach – mówi Agata Budniak, brafitterka Change.

Salony Change w Polsce:
Białystok (Galeria Jurowiecka), Biłgoraj (ul. Kościuszki 72), Bydgoszcz (Focus Park, Galeria Pomorska), Bytom (Agora), Czechowice Dziedzice (CH Stara Kablownia), Kołobrzeg (Galeria Hosso), Kraków (Bonarka City Center, CH Czyżyny), Łódź (Manufaktura, CH Port Łódź, Ptak Outlet), Nowy Sącz (CH Trzy Korony), Płock (Galeria Mazovia), Rzeszów (Galeria Rzeszów), Sochaczew (ul. Warszawska 33c), Świnoujście (Galeria Corso), Toruń (CH Bielawy), Warszawa (Modo, Factory Ursus), Zielona Góra (Focus Mall).

A to już wiesz?  Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy