LIFESTYLE Moda

Noc Zakupów w Galerii Mokotów

Noc Zakupów w Galerii Mokotów
Już w najbliższy czwartek, 6 listopada, w Galerii Mokotów odbędzie się Noc Zakupów. Klienci będą mogli liczyć na mnóstwo atrakcyjnych rabatów, a także wziąć udział w konkursie z ekskluzywnymi

Data publikacji: 2014-11-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Noc Zakupów w Galerii Mokotów
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Już w najbliższy czwartek, 6 listopada, w Galerii Mokotów odbędzie się Noc Zakupów. Klienci będą mogli liczyć na mnóstwo atrakcyjnych rabatów, a także wziąć udział w konkursie z ekskluzywnymi nagrodami.

Noc Zakupów w Galerii Mokotów Moda, LIFESTYLE - Już w najbliższy czwartek, 6 listopada, w Galerii Mokotów odbędzie się Noc Zakupów. Klienci będą mogli liczyć na mnóstwo atrakcyjnych rabatów, a także wziąć udział w konkursie z ekskluzywnymi nagrodami.

Noc Zakupów w Galerii Mokotów odbędzie się 6 listopada 2014 r. w godz. 19.00 – 23.00.

Przez te niesamowite cztery godziny, w większości sklepów będzie można zaoszczędzić nawet do 60%. Do nocnej zabawy przyłączyło się wiele znakomitych butików.

Jeśli kochasz modę, mamy dobrą wiadomość – zarówno popularne marki takie jak m.in. River Island, Reserved. Levi’s, luksusowe brandy modowe (m.in. Furla, Karen Millen, Longchamp, Gerard Darel, Versace), jak i polscy projektanci (na przykład Zień czy Lida Kalita) przygotowali mnóstwo niespodzianek. Nie zapomnieliśmy również o  mężczyznach, których zapraszają m.in. Vistula, Pierre Cardin, czy Rage Age.

Masz upatrzoną szminkę, ulubione perfumy, krem bez którego trudno się obejść? Sprawdź, co czeka w drogeriach Douglas, Sephora i Inglot.

A jeśli szukasz butów na ten sezon, zajrzyj koniecznie do Loft 37, Kazar, czy Gino Rossi nie przegap czwartkowej nocy. Całości zakupów z pewnością dopełni biżuteria m.in. od Pandora Red Rubin, Arent’art.

Czwartkową Noc Zakupów uatrakcyjni również planowany konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Sześć osób, które podczas wydarzenia dokonają zakupów na najwyższą kwotę,  będzie miało możliwość wyboru jednego z kosztownych prezentów: perfumy z limitowanej serii, biżuterię z brylantem, butelkę rocznikowego szampana, elegancki zegarek albo zjawiskową wieczorową torebkę.
Dodatkowo, pierwsze 100 osób, które dokona zakupu za ponad 150 złotych i zgłosi się do Punktu Konkursowego (Scena Główna) otrzyma bransoletkę ze srebrną gwiazdką Galerii Mokotów.

A po zakupach zapraszamy do Alei Smaków, gdzie na tę noc przygotowano specjalne oferty.

A to już wiesz?  Domowe przyzwyczajenia a biurowe wymagania – modowy powrót do pracy

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Noc Zakupów w Galerii Mokotów Moda, LIFESTYLE - Już w najbliższy czwartek, 6 listopada, w Galerii Mokotów odbędzie się Noc Zakupów. Klienci będą mogli liczyć na mnóstwo atrakcyjnych rabatów, a także wziąć udział w konkursie z ekskluzywnymi nagrodami.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy